“کله پوک‌ها” به پردیس تئاتر تهران می‌آیند

هنردستان: نمایش “کله پوک‌ها” به نویسندگی “نیل سایمون” و کارگردانی “نادر نادرپور” از 16 خرداد ماه در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه خواهد رفت.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش “کله پوک‌ها” به نویسندگی “نیل سایمون” و کارگردانی “نادر نادرپور” از 16 خرداد ماه در تماشاخانه تماشاخانه استادمحمد و در ساعت 30/21 اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: ماجراهای این نمایش طنز در روستایی دور افتاده در کشور اوکراین به نام “کولینچیکف” می‌گذرد: “در سال 1890 میلادی، لئون تولچینسکی، معلّم 30 ساله به این دهکده وارد می‌شود و ‌در می‌یابد که اهالی دچار نفرینی شده و کارهای خلاف عقل و وارونه انجام می‌دهند یا به عبارتی کله‌پوک شده‌اند. او عاشق شاگردش می‌شود ‌و پس از اتفاقاتی متوجه می‌شود که تنها 24 ساعت زمان دارد تا نفرین را باطل کند و گرنه خود نیز مانند اهالی دهکده کله‌پوک می‌شود و…..

 

در این نمایش بازیگرانی چون جلیل فرجاد/رضا امامی/لادن نازی/سمیرا سلیمی/میلاد سلیمانی/نیما سید موسوی/مسعود رمضانپور/سحر دکمه چین/علیرضا فردمقدم/محمد حسین خادمی ایفای نقش می‌کنند.

 

نمایش “کله پوک‌ها” به نویسندگی “نیل سایمون” و کارگردانی “نادر نادرپور” از 16 خرداد ماه در ساعت 30/21 و در تماشاخانه تماشاخانه استادمحمدِ پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید