جشنواره «چشمه سرخ» به واقعه هفتم تیر می‌پردازد

هنردستان : حبیب الله صادقی از برپایی جشنواره ای با موضوع شهدای هفت تیر و با عنوان «چشمه سرخ» خبر داد که دبیرکلی این جشنواره را به عهده دارد.

حبیب الله صادقی درباره فعالیت های جدید نمایشگاهی و هنری خود  گفت: این روزها تابلویی که پیش از این  در جشنواره هنر مقاوت با موضوع «داعش» خلق کرده بودم در نمایشگاه قرآن به نمایش در آمده است. 

حبیب الله صادقی درباره فعالیت های جدید نمایشگاهی و هنری خود  گفت: این روزها تابلویی که پیش از این  در جشنواره هنر مقاوت با موضوع «داعش» خلق کرده بودم در نمایشگاه قرآن به نمایش در آمده است. همچنین تا پایان سال نمایشگاهی از آثارم در یکی از گالری های تهران که به احتمال زیاد گالری ساربان خواهد بود برپا می کنم که این آثار در ادامه همان مسیر مشخص کارهایم خلق شده اند اما کمی به فضای هنر معاصر نزدیک تر شده اند.

وی اضافه کرد: اواخر دی ماه نیز نمایشگاهی از آثارم در شهر وین برپا می شود. ضمن اینکه این روزها یکی از آثارم در موزه هنرهای معاصر تهران در نمایشگاه «مسافران برلین-رم» با نام «تجلی» به نمایش در آمده است.

صادقی همچنین از همکاری با بنیاد شهید برای برپایی جشنواره ملی هنرهای تجسمی با موضوع شهدای هفت تیر و با عنوان «چشمه سرخ» خبر داد که این روزها فراخوان آن اعلام شده است.

این هنرمند نقاش در این باره گفت: جشنواره «چشمه سرخ» با موضوع شهدای هفت تیر و معرفی شخصیت فرهنگی و اجتماعی شهید بهشتی برپا می شود. در این جشنواره که من دبیر کل آن هستم در بخش های نقاشی، هنر جدید، عکس، گرافیک، تصویرسازی فراخوانی اعلام شده است.

وی در پایان بیان کرد: در یک تنگنا و فشار زمانی برای برپایی این جشنواره قرار گرفتیم و ممکن است اجرای آن دقیقا به هفت تیر نرسد ولی اگر این اتفاق رخ ندهد تلاشمان این است تا ۲ ماه آینده برگزار شود.

منبع :خبرگذاری مهر

امتیاز دهید