تغییر زودهنگام مدیرعامل بنیاد رودکی

هنردستان : علی اکبر صفی‌پور مدیرعامل کنونی بنیاد رودکی در حالی استعفای خود را تقدیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کرده که هنوز مدت مدیریتش در این مجموعه به یک سال نرسیده است.

علی اکبر صفی‌پور که به طور رسمی کارمند سازمان اسناد و کتابخانه ملی محسوب می‌شود از پایان دوره ماموریت سه ساله خود در خارج از سازمان کتابخانه ملی خبر داد. ظاهرا وی به همین دلیل نیز از سمت مدیرعاملی بنیاد رودکی استعفا کرده است

علی اکبر صفی‌پور که به طور رسمی کارمند سازمان اسناد و کتابخانه ملی محسوب می‌شود از پایان دوره ماموریت سه ساله خود در خارج از سازمان کتابخانه ملی خبر داد. ظاهرا وی به همین دلیل نیز از سمت مدیرعاملی بنیاد رودکی استعفا کرده است.

این در حالی است که صفی‌پور؛ دوم تیر سال گذشته با حکم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مدت دو سال به عنوان مدیرعامل بنیاد رودکی منصوب شد. یعنی به‌طور حتم در زمان انتصاب صفی‌پور به این سمت از مدت زمان باقیمانده ماموریت وی در خارج از سازمان کتابخانه ملی اطلاعاتی در دست بوده است.

در حال حاضر نیز مدتی است که صفی‌پور استعفای خود را به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کرده و منتظر پاسخ نهایی سیدرضا صالحی‌امیری است.

علی اکبرصفی پور پیشتر در سمت‌هایی چون معاون کتابخانه ملی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی، مدیریت مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی فعالیت کرده است.

منبع :ایلنا 

امتیاز دهید