«برادرم خسرو» در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود

هنردستان : فیلم «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری در فرهنگسرای ارسباران با حضور عوامل اکران، نقد و بررسی می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی به قلم احسان بیگلری و پریسا هاشم پور آمده است: خسرو که مبتلا به اختلال ۲ قطبی است باید مدتی را در خانه برادر بزرگتر خود سپری کند.

فیلم سینمایی «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری و تهیه کنندگی سعید ملکان یکشنبه ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران با حضور عوامل اکران، نقد و بررسی می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی به قلم احسان بیگلری و پریسا هاشم پور آمده است: خسرو که مبتلا به اختلال ۲ قطبی است باید مدتی را در خانه برادر بزرگتر خود سپری کند.

این فیلم سینمایی در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در بخش نگاه نو حضور داشت و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی این جشنواره شد. «برادرم خسرو» در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان نیز در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان را کسب کرد.

احسان بیگلری نویسنده و کارگردان، ناصر هاشمی بازیگر، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی از عوامل و بازیگران فیلم مهمانان چهارصد و سی و سومین نشست باشگاه فیلم تهران هستند. ‌

احسان بیگلری کارگردان و نویسنده، پریسا هاشم پور نویسنده، سعید ملکان تهیه کننده، کیومرث پوراحمد مشاور کارگردان، محمدرضا جهان پناه مدیر فیلمبرداری، مصطفی خرقه پوش تدوین، حامد ثابت موسیقی، بابک کریمی طاری طراح صحنه و لباس، محمد کلاهدوز طراح چهره پردازی، علی نیک رفتارعکاس، بهناز شیربانی مدیر رسانه ای، شهاب حسینی، ناصر هاشمی، هنگامه قاضیانی و بیتا فرهی جمعی ازعوامل و بازیگران این فیلم هستند.

علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

منبع :خبرگذاری مهر 

امتیاز دهید