نکوداشت استاد جواد معروفی در تالار وحدت/ جزییات برنامه اعلام شد

هنردستان: آیین نکوداشت استاد جواد معروفی نوازنده و آهنگساز فقید موسیقی کشورمان ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

 

به گزارش هنردستان، ناصر ایزدی رهبر ارکستر ملی «مهر» و از برگزارکنندگان مراسم نکوداشت استاد جواد معروفی توضیح داد: این مراسم با برنامه ریزی و اجرای موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» و همکاری تالار وحدت برگزار می شود و در ادامه مجموعه برنامه های نکوداشت هنرمندان پیشکسوت عرصه موسیقی از جمله فضل الله توکل، ناصر فرهنگ فر، نادر گلچین است که خوشبختانه تاکنون با استقبال خوبی هم از سوی مخاطبان رو به رو شده است.

 

وی درباره جزئیات آیین بزرگداشت استاد معروفی گفت: این برنامه در چهار بخش موسیقایی تنظیم شده است. در ابتدا سه تن از شاگردان استاد معروفی سامان احتشامی، مزدا انصاری با همراهی یکتا و پویان آزاده روی صحنه می روند و قطعاتی را به یاد استاد معروفی اجرا می کنند. در بخش آخر هم ارکستر ملی مهر با خوانندگی محمد صرفه جو و امیر رفعتی قطعاتی از کارهای استاد از جمله «دانه های باران» و «بگذار پربگشایم» را روی صحنه می برد. پخش یک کلیپ با حضور افلیا پرتو، فرهاد فخرالدینی و حسن ناهید  از جمله بخش های دیگر مراسم نکوداشت استاد جواد معروفی خواهد بود.

آیین نکوداشت استاد جواد معروفی ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید