برگزاری مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی با حضور وزیر بهداشت و معاونان او

هنردستان : خانواده عباس کیارستمی با انتشار متنی از ایرج حریرچی، علیرضا زالی و احمد شجاعی برای حضور در مراسم سالمرگ عباس کیارستمی دعوت کردند.

خانواده عباس کیارستمی با انتشار دعوت‌نامه‌ای از ایرج حریرچی، علیرضا زالی و احمد شجاعی دعوت کردند تا به عنوان سخنران در اولین مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی حضور پیدا کنند.

 خانواده عباس کیارستمی با انتشار دعوت‌نامه‌ای از ایرج حریرچی، علیرضا زالی و احمد شجاعی دعوت کردند تا به عنوان سخنران در اولین مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی حضور پیدا کنند.

متن این دعوت‌نامه که به شکل نامه و خطاب به وزیر بهداشت درمان به نگارش درآمده و توسط بهمن کیارستمی در اختیار ایلنا قرار گرفته، به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی

وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی

با سلام

چهاردهم تیرماه اولین سالمرگ

عباس کیارستمى است و قصد داریم اولین مراسم سالمرگ ایشان را در تالار امام علی (ع) واقع در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار نماییم.

حساسیت و مساعدت جنابعالی در طول یک سال گذشته و دستورات مکرر شما برای پیگیری پرونده به سازمان‌های ذیربط، موجب شد تا بالاخره کارشناسی دقیق پرونده در سازمان نظام پزشکی و پزشکی قانونی به اتمام برسد؛ گرچه هنوز نتیجه بررسی‌ها به‌طور رسمی و عمومی اعلام نشده. بر همین اساس از جنابعالی دعوت می‌نماییم در مراسم سالمرگ عباس کیارستمى در دانشگاه علوم پزشکی حضور یابید و آنچه را که از نتیجه بررسی پرونده لازم مى‌دانید، بیان نمایید.

لازم به ذکر است جز جنابعالی از سه مقام مسئول در بررسی این پرونده برای حضور و سخنرانی دعوت به عمل آورده‌ایم و این مراسم سخنران دیگری نخواهد داشت.

متن دعوت‌نامه‌های قائم‌مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور و رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور

دکتر ایرج حریرچى (قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت)

دکتر علیرضا زالی (رئیس سازمان نظام پزشکی کشور)

دکتر احمد شجاعی (رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور)

پیشاپیش از مساعدت شما برای برگزاری این مراسم در دانشگاه علوم پزشکی و حضور جنابعالی در اولین سالمرگ عباس کیارستمى سپاسگزاریم.

منبع :ایلنا 

امتیاز دهید