تجلیل از ۸ بازیگر در جشنواره سانتا باربارا

هنردستان: جشنواره فیلم سانتا باربارا در میان همه جنجال‌های درگرفته درباره رای دیوان عالی آمریکا و امکان ورود مهاجران به خاک این کشور، به هشت بازیگر فیلم‌های مدعی سال جایزه داد.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از ورایتی، جوایز هنرمند که در سی و دومین جشنواره فیلم بین‌المللی سانتا باربارا به برندگان آنها اهدا شد پیش از همه به ماهرشالا علی بازیگر «مهتاب» تعلق گرفت. او درباره این که یک مسلمان است صحبت کرد و گفت همه مسلمانانی که من می‌شناسم افرادی دوست‌دار صلح هستد. وی افزود: رفتارهای چند فرد افراطی نباید موجب قضاوت درباره یک دین جهانی شود.

 

جانل مونائه که در هر دو فیلم «مهتاب» و «چهره‌های پنهان» بازی کرده نیز گفت وقتی اولین بار فیلمنامه بری جنکینز را خواند بسیار تحت تاثیر قرار گرفت.

سومین بازیگر از فیلم «مهتاب» نائومی هریس بود که ۱۵ سال نقشش در فیلمنامه را در ۳ روز در برابر دوربین ایفا کرد.

روت نگا بازیگر اتوپیایی که در ایرلند بزرگ شده نیز درباره فیلم «دوست داشتن» یا «لاوینگ» که داستان زندگی ریچارد و میلدرد لاوینگ را روایت می‌کند صحبت کرد و گفت: این موضوع به سیاه-سفید بودن آدم‌ها ربطی ندارد و یک داستان جهانی است.

دو پاتل بازیگر «شیر» نیز از چالشش برای ایفای نقش در فیلم «شیر» یاد کرد.

ایرون تیلور جانسون بازیگر «جانوران شبانه»، سیمون هلبرگ بازیگر «فلورانس فاستر جنکینز» و استیون مک‌کینلی هندرسون بازیگر «حصارها» نیز درباره کار و تجربیات‌شان صحبت کردند.  

هر یک از این بازیگران با دریافت جایزه‌ای ساخته کریستوفر لوید از شهروندان سانتا باربارا این مراسم را ترک کردند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید