«صبحانه در غروب» در تئاتر شهر اجرا می شود

هنردستان : نمایش «صبحانه در غروب » به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی از پنجم تیرماه سال جاری در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

 «صبحانه در غروب» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و تهیه کنندگی بابک قهرمانی داستان دو سرباز و یک افسر در روزی از روزهای سال ۷۵ در منزل مادر است. 

 «صبحانه در غروب» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و تهیه کنندگی بابک قهرمانی داستان دو سرباز و یک افسر در روزی از روزهای سال ۷۵ در منزل مادر است. اتفاقی که هر سه مرد را پیوند داده و باید گفته شود … و عشقی دور که ندا می دهد.

گلچهر دامغانی نویسنده و کارگردان این اثر نمایشی دانش آموخته ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا در دانشگاه تهران است. او همچنین دارای مدرک کارشناسی تحلیل و نقد سینما از دانشگاه سوربن پاریس و کارشناسی ارشد زیبایی شناسی از همین دانشگاه است. دامغانی پیش از مهاجرت به فرانسه در زمینه بازیگری و نویسندگی برای تئاتر و رادیو فعال بوده و «صبحانه در غروب »دومین کار او در مقام نویسنده و کارگردان پس از بازگشتش به ایران است.

مجتبی پیرزاده، علی ثانی فر، شمسی صادقی، حسین فرضی زاد و سلما کریم عمری بازیگران این نمایش هستند. سایر عوامل کار عبارتند از: طراح صحنه و نور: منوچهر شجاع، طراح پوستر و بروشور: مصطفی مرادی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: هادی بادپا، منشی صحنه: زهرا آقاپور، مدیر صحنه: سید حمیدرضا صفوی، دستیار طراح صحنه: سعید زارع، ساخت تیزر: سجاد ایران منش، تدوین و صداگذاری: سپهر وکیلی، عکس: تایماز رضوانی، بهادر باستان حق، مشاور رسانه و روابط عمومی: غزل نهانی، تبلیغات مجازی: حمیدرضا جدیدی و تهیه کننده: بابک قهرمانی.

این نمایش از پنجم تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در تالار قشقایی اجرا می شود.

منبع :خبرگذاری مهر

امتیاز دهید