حاشیه و متن رونمایی «پرسه در حوالی من»

هنردستان :آیین دیدار گروه سینمایی «هنروتجربه» برای فیلم «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی برگزار شد.

طبق گزارش رسیده، این آیین شامگاه 30 خرداد ماه در موزه سینما برگزار شد، در ابتدای این مراسم مسعود دلیری مجری طرح و مدیرتولید فیلم «پرسه در حوالی من» ضمن تشکر از مهمانان و سینماگران حاضر در جلسه گفت

 طبق گزارش رسیده، این آیین شامگاه 30 خرداد ماه در موزه سینما برگزار شد، در ابتدای این مراسم مسعود دلیری مجری طرح و مدیرتولید فیلم «پرسه در حوالی من» ضمن تشکر از مهمانان و سینماگران حاضر در جلسه گفت: به غزاله سلطانی بابت ساخت و نمایش این فیلم تبریک می‌گویم. من شانس آن را داشتم که از ابتدای طرح فیلم‌نامه در جریان این کار باشم و تلاش مضاعف او را ببینم.

او ادامه داد: تلاش و انگیزه غزاله سلطانی برای ساخت این فیلم  بسیار زیاد و من این انگیزه را در کمتر کارگردانی دیده‌ام. به خصوص در کارگردان‌های فیلم اولی که اهداف دیگری را با ساخت فیلم اولشان دنبال می‌کنند.

پس از او و در ادامه این آیین دیدار نوبت به غزاله سلطانی رسید. او در این مراسم عنوان کرد: از تمام سینماگران و بزرگانی که در جمع ما حضور دارند تشکر می‌کنم و به آن‌ها خیر مقدم می‌گویم. مخصوصا به گروه و عوامل فیلم «پرسه در حوالی من» که به ساخته شدن این فیلم کمک کردند. هم‌چنین از پدرومادرم که مثل کوه پشت سرمن بودند، تشکر می‌کنم.

او اضافه کرد: امروز سی خرداد و زادروز عزت‌الله انتظامی آقای بازیگر است. جای ایشان در جمع ما بسیار خالی است و من از همین‌جا به ایشان درود می‌فرستم.

مهندس ایرج حسابی، محمدرضا شریفی نیا، آزیتا حاجیان، نگار اسکندرفر، سیدضیاالدین دری، رخشان بنی اعتماد، ملیکا شریفی نیا، سام نورایی، بهرنگ علوی، حنیف سروری، مستانه مهاجر، مارال بنی ادم ، جواد افشار، علی سرابی، محمدرضا غفاری، احمدرضا شجاعی، جمشید بایرامی، حمیدرضا شعبانی، دکتر حمیدرضا شعیری، مصطفی مستور،مهراوه شریفی نیا، مسعود دلیری، محمدرضاسکوت، نسرین نکیسا، اتوسا راستی و … از حاضران این مراسم بودند.

منبع :ایسنا

امتیاز دهید