پوستر نمایش کمدى ترسناک «اخککندو» رونمایى شد

هنردستان : نمایش اخککندو به کارگردانى هادى عامل پس از عید فطر در تالار قشقایى مجموعه تیاتر شهر روى صحنه مى‌رود که طراحى پوستر آن را وحید میثاقى برعهده دارد.

 این گرافیست جوان در این خصوص چنین گفت: من سال ٩١ در آغاز کار طراحى پوستر تئاتر را با هادى عامل با نمایش «حساب پرداخت نمی‌شه» شروع کردم و هادى جز معدود کارگردانانى که در طراحى دست من را باز مى‌گذارد 

 این گرافیست جوان در این خصوص چنین گفت: من سال ٩١ در آغاز کار طراحى پوستر تئاتر را با هادى عامل با نمایش «حساب پرداخت نمی‌شه» شروع کردم و هادى جز معدود کارگردانانى که در طراحى دست من را باز مى‌گذارد و فضایى ایجاد مى‌شود که طراح خیلى راحت‌تر کار مى‌کند و کارهایش اصولا براى شخص من جذاب بوده است.

وى در ادامه در خصوص نمایش اخککندو چنین گفت: کاراکتر اخککندو و فضاهایى که نمایش‌هاى رو حوضى داراست، براى من جذاب بود و در ابتداى کار با این شکل و شمایل از تیپ سازى آشنا نبودم اما با همراهى هادى عامل این فضاها براى من ملموس‌تر شد، ما روى بخش ناشناخته این نمایش دست گذاشتیم و تاکید بر فضاى خرافه گونه این اثر مضمون اصلى طراحى پوستر شد.

میثاقى در پایان چنین اذعان داشت:‌ طراحى پوستر باید رسالت‌اش را انجام دهد؛ و این مهم همواره براى من اولویت داشته، در مرحله اول جذب کردن مخاطب و البته نه به هر قیمت ملاک هر پوستر است، باید در مقام طراح باید اثر هنرى را از زاویه دیگر بیان کنید و ممکن است این مورد در لایه‌هاى ابتدایى نباشد؛ اگر نمایشى کمدى است نباید از اصل اثر هنرى فاصله بگیریم و به وسیله تبلیغات به حاشیه برویم بلکه بخش و بعد دیگرى از کار مورد توجه قرار مى‌گیرد؛ اخککندو که بخش عمده آن کمدى است تاکید را بر ناشناخته‌ها گذاشته‌ام.

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود عبارتند از : حمید رحیمی، شهرام مسعودی، محمدرضا ایمانیان، مریم سالمی، لبخند بدیعی،  فاطمه عباسی، مرضیه موسوی، میثم یوسفی،  امیر اورعی.

از دیگر عوامل می توان به سهیلا باجلان( طراحى و ساخت عروسک) ، تهمورث امیری، آرش عزیزی، هادی عامل ( موسیقى ) ، وحید میثاقی (طراح پوستر و بروشور ) ، فیروزه قاسم پور (طراح لباس) ، فرشته قاسم پور ( دستیار کارگردان و گرافیست اقلام تبلیغاتى)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌اى-مکث)، محمدرضا ایمانیان (مدیر تبلیغات -مکث) ، امیر خدامى و محمدرضا کریمى ( عکاسان) ، هدى اسامى (مدیر صحنه)، فاطمه عباسى (منشى صحنه) و ماهان شهیدى‌زاده (مدیر اجرا) على رضایی (دستیار صحنه) اشاره کرد.

نمایش اخککندو با پایان ماه رمضان از ٦ تیر ماه در تالار قشقایى مجموعه تئاتر شهر به نویسندگى سید محمد مساوات و کارگردانى هادى عامل به روى صحنه خواهد رفت و پیش فروش آن در دو سامانه ایران نمایش به آدرس irannamayesh.com و تیک٨ Tik8.com آغاز شده است.

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۴_۱۲-۱۲-۳۷

منبع :ایلنا

امتیاز دهید