نگار باید در بیشتر از 9 رشته نامزد می‌شد با این‌حال خسته نباشید

هنردستان: رامبد جوان برخلاف دیگر همکاران خود از اینکه فیلمش در میان نامزدها کاندیداهای زیادتری نداشته؛ از داوران هم انتقاد کرده و هم تشکر. او انتظار نامزدی در بیش از 9 رشته را برای فیلمش داشته است.

 

 به گزارش هنردستان؛ رامبد جوان (تهیه‌کننده و کارگردان فیلم نگار) برخلاف دیگر منتقدان این دوره از نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران؛ در اینستاگرام خود نوشت:

 

در آستانه‌ی اختتامیه‌ی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر هستیم و فیلم نگار در ٩ رشته نامزد دریافت سیمرغ بلورین شده. تعداد قابل توجهی‌ هست و از داوران محترم تشکر می‌کنم که البته معتقدم حداقل در دو یا سه رشته‌ی دیگه صلاحیت به چشم می‌خوره که نام فیلم‌مون در نامزدها دیده بشه ولی ما تابع نظر داوران محترم هستیم.

می‌خوام از همه‌ی عزیزانی که در این فیلم من رو یاری کردن؛ از صمیم قلب تشکر کنم و بهشون به‌گم حتی اگر یک نفرشون هم نبود این فیلم به این نتیجه نمی‌رسید. بنابراین تبریک می‌گم به ٨ عزیز درجه یک که نامزد شدن‌ و آرزو می‌کنم همیشه در اوج باشن و به عزیزانی هم که نامشون بین نامزدها نیست به‌گم که کار درجه یک و بی‌نظیرشون در تاریخ سینمای ایران ثبت شد. دم تک‌تک‌تون گرررررررررم و نعنایی و سالم.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید