تاریخ اکران «جنگ جهانی Z» با بازی برد پیت روشن نیست

هنردستان: آنهایی که در انتظار بودند تا قسمت دوم «جنگ جهانی Z» با بازی برد پیت را تابستان تماشا کنند باید تا زمانی نامعلوم منتظر بمانند.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از ورایتی، کمپانی پارامونت که تهیه کننده فیلم «جنگ جهانیZ ۲» است اعلام کرد زمان اکران این فیلم تغییر کرده و در تاریخی که قبلا اعلام شده بود یعنی در ماه ژوئن اکران نخواهد شد.

 

این کمپانی هنوز اعلام نکرده چه زمانی این فیلم را راهی سینماها خواهد کرد.

در همین حال کمپانی پارامونت اعلام کرده فیلم «مادر!» ساخته دارن آرنوفسکی با بازی جنیفر لارنس ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ راهی سینماها می‌شود و این کار به معنی اکران این فیلم در اوج رقابت برای جوایز سینمایی است.

قسمت دوم «جنگ جهانی Z» قرار بود ۹ ژوئن ۲۰۱۷ اکران شود که هم‌زمان با نمایش فیلم «مامی» فیلم ماجراجویی ترسناک با بازی تام کروز است که جمعیت جوان‌تر را مدنظر قرار داده است.

«جنگ جهانی Z» در حالی برای ژوئن برنامه‌ریزی شده که حتی هنوز یک فریم آن فیلمبرداری نشده و گفته می‌شود فیلمنامه نیاز به بازنگری دارد. یک منبع داخلی این کمپانی گفته است همین عوامل شاید موجب شود که فیلم در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ راهی سینماها شود.

«جنگ جهانی Z» یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های برد پیت بود و ۵۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »