برنامه‌های تابستانی شبکه شما

هنردستان : روابط عمومی معاونت امور استان ها برنامه‌های تابستانی شبکه تلویزیونی شما را اعلام کرد.

جشنواره فیلم‌های تابستانی هر شب با پخش یک فیلم در ساعت ۲۴ آغاز خواهد شد همچنین برنامه «کولاک» ویژه مخاطبان جوان، هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از این شبکه پخش می‌شود.

جشنواره فیلم‌های تابستانی هر شب با پخش یک فیلم در ساعت ۲۴ آغاز خواهد شد همچنین برنامه «کولاک» ویژه مخاطبان جوان، هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از این شبکه پخش می‌شود.

از دیگر برنامه‌های شبکه «شما» ویژه گروه سنی نوجوان و جوان می‌توان به «به رنگ دوستی» از تولیدات مرکز آذربایجان غربی اشاره کرد که پنجشنبه‌ها ساعت ۱۶:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

همچنین برنامه «قاصدک» با مخاطبان کودک و با حضور ملیکا زارعی (خاله شادونه) هر قسمت در یکی از استودیوهای مراکز مختلف سیما پخش خواهد شد.

با توجه به رسالت شبکه «شما» مبنی بر توجه به فرهنگ‌های مختلف در همه مناطق و استان‌ها، ویژه برنامه موسیقایی این شبکه با مشارکت مراکز استان‌ها و با عنوان «عصرانه» هر روز از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰ روی آنتن می‌رود.

«ترانه باران» عنوان دیگر برنامه موسیقایی این شبکه است که هر شب ساعت ۲۱:۰۰ و تکرار آن ساعت ۱۵:۰۰ روز بعد پخش خواهد شد.

علاوه بر اینها برنامه «همنوا» ویژه پخش موسیقی‌های برتر نواحی گوناگون، جمعه‌ها ساعت ۱۲:۰۰ پخش می‌شود.

در حوزه خانواده و سبک زندگی ایرانی- اسلامی هم شبکه «شما» برنامه ویژه‌ای را برای فصل تابستان تدارک دیده است. عنوان این برنامه «نیلوفرانه» است که با اجرای اردلان شجاع کاوه و همسرش الیزا اورامی هر روز غیر از جمعه‌ها ساعت ۱۹:۰۰ روی آنتن می‌رود و تکرار آن هم ساعت ۱۳:۱۵ روز بعد پخش خواهد شد.

برنامه ترکیبی و مفرح «من و شما» با تهیه گنندگی هادی قندی و با حضور مهمانانی از بین خوانندگان، هنرمندان و کارشناسان کشور و آیتم‌های گوناگون گردشگری نیز جمعه‌ها ساعت ۱۴ از این شبکه پخش می‌شود و تکرار آن هم یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ خواهد بود.

از دیگر برنامه‌های تابستانی شبکه «شما» که مخاطبان اصلی آن خانواده‌ها هستند می‌توان به «پزشک شما» کاری مشترک از مراکز خلیج فارس و یزد اشاره کرد همچنین برنامه ترکیبی «صد در صد» کاری از مرکز اصفهان نیز با حضور کارشناسی همچون غلامعلی حداد عادل، حجت‌الاسلام شهاب مرادی و… جمعه‌ها ساعت ۱۹:۳۰ از این شبکه پخش می‌شود.

تابستان امسال، برنامه‌های «زنده رود»، «صبح خلیج فارس» و «خوشا شیراز» هم به تناوب در روزهای جمعه ساعت ۹:۳۰ روی آنتن شبکه «شما» می‌روند. برنامه مفرح «ورزشی شو» نیز جمعه‌ها ساعت ۸:۳۰ پخش خواهد شد.

«ایران ما» عنوان دیگر برنامه‌ای است که در فصل تابستان و با ارائه تصاویری از چرخه تولید صنعت کشور و زیبایی‌های بکر گردشگری در مراکز مختلف هر روز ساعت ۱۰:۳۰ صبح پخش می‌شود. همچنین میان برنامه‌های کوتاه با عنوان «یه بارم شده اینجا بیاید» با موضوع گردشگری، هر روز ساعت ۱۳:۴۵ روی آنتن می‌رود.

علاوه بر این مجموعه‌ای از مستندهای برگزیده مراکز مختلف سیما نیز هر روز ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن شبکه «شما» می‌رود. همچنین مستند «جاده ابریشم» نیز برای پخش از این شبکه جمعه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ در نظر گرفته شده است.

«با همستان» نیز عنوان برنامه‌ای زنده و کار مشترک شبکه‌های «شما» و «جام جم» است که با مشارکت مراکز استان‌ها در حوزه ایرانشناسی و گردشگری، شنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن می‌رود همچنین برنامه معارفی «تمنا» هم به صورت زنده همراه با سخنرانی‌های اخلاقی، مداحی، حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم و قرائت دعای کمیل، پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۲:۰۰ از حرم مطهر رضوی پخش خواهد شد.

شبکه «شما» برای فصل تابستان برنامه‌های طنز و شاد هم در نظر گرفته که از جمله آنها می‌توان به سریال ۹۰ قسمتی «کوچه اقاقیا» ساخته رضا عطاران اشاره کرد که هر شب ساعت ۲۰:۰۰ و تکرار آن ساعت ۱۴:۰۰ روز بعد پخش می‌شود، همچنین مجموعه نمایشی نوستالژیک «چاق و لاغر» هم جمعه‌ها ساعت ۱۹:۰۰ روی آنتن می‌رود. برنامه خبری «موج» نیز هر روز ساعت ۱۳:۳۰ از این شبکه پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت ۲۴:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

علاوه بر این برنامه «سروستان» ویژه گفتگو با نمایندگان مردم استان‌های مختلف در مجلس شورای اسلامی نیز طبق روال گذشته، سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه نشما» خواهد رفت.

منبع :خبرگذاری مهر

امتیاز دهید