برگزاری کنسرت گروه موسیقی «نوای ملل»

هنردستان :کنسرت گروه موسیقی «نوای ملل» با نغمه‌هایی از مشرق‌زمین و خنیاگرانی از افغانستان، آذربایجان، ترکیه و ایران در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

 گروه موسیقی نوای ملل با حمایت موسسه فرهنگی اکو، کنسرت خود را در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می برند.

 گروه موسیقی نوای ملل با حمایت موسسه فرهنگی اکو، کنسرت خود را در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می برند.

بنابراین گزارش، گروه موسیقی نوای ملل با نوازندگانی از کشورهای منطقه اکو از جمله افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، ایران، آذربایجان، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان و هندوستان و ارمنستان نزدیک به یک سال و نیم فعالیت خود را آغاز کرده است.

کیانا طلایی نوازنده تنبک و سنتور، تیمور اوجاقی خواننده و نوازنده دایره، عبدالقدیر ثاقب نوازنده طبلا، فرامرز گلزارفرد نوازنده بالابان، عبدالکبیر معصومی خواننده و هارمونیا، حسین واحدی خواننده و نوازنده تار، ستار بابایی نوازنده تار آذری، مهدی زارع نوازنده کمانچه و ژیلا تقوی نوازنده مراژ اعضای گروه موسیقی نوای ملل هستند.

سرپرستی این گروه را ژیلا تقوی برعهده دارد.

کنسرت گروه موسیقی نوای ملل با نغمه‌هایی از مشرق‌زمین و خنیاگرانی از ملل افغانستان، آذربایجان، ترکیه و ایران روز جمعه بیست و سوم تیرماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت‌های این کنسرت را از سایت www.iranconcert.com تهیه کنند.

موسسه فرهنگى اکو یک نهاد بین المللى و مقر اصلى آن در تهران است و با هدف تحکیم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى، ادبی و ایجاد پیوندهاى معنوى و روابط دوستانه میان ملل کشورهاى عضو اکو از سال ١٩٩۵ فعالیت خود را آغاز کرده است

منبع :بانی فیلم

امتیاز دهید