دو بازیگر دیگر به «شب دشنه‌های بلند» پیوستند

هنردستان :به گفته کارگردان نمایش «شب دشنه های بلند»، خاطره حاتمی و سجاد تابش دو بازیگری هستند که به جمع بازیگران این اثر اضافه شده اند.

این اثر نمایشی یک بازیگر دیگر هم خواهد داشت که به زودی نامش اعلام می شود. پیش از این حضور مرضیه وفامهر، وحید آقاپور، سام کبودوند، فرزین محدث و رامین سیاردشتی در این نمایش قطعی شده بود.

علی شمس نویسنده و کارگردان تئاتر درباره ترکیب بازیگران نمایش «شب دشنه های بلند» گفت: به تازگی خاطره حاتمی و سجاد تابش به جمع بازیگران نمایش «شب دشنه های بلند» پیوستند. این اثر نمایشی یک بازیگر دیگر هم خواهد داشت که به زودی نامش اعلام می شود. پیش از این حضور مرضیه وفامهر، وحید آقاپور، سام کبودوند، فرزین محدث و رامین سیاردشتی در این نمایش قطعی شده بود.

وی درباره زمان اجرای این نمایش بیان کرد: «شب دشنه های بلند» به تهیه کنندگی نشاط پورفراهانی از اول مردادماه ساعت ۱۹ در تئاتر مستقل تهران به صحنه خواهد رفت. در حال حاضر مراحل نهایی تمرین و ساخت دکور زیر نظر امیرحسین دوانی در حال انجام است تا نمایش برای اجرا در زمان مقرر آماده شود.

کارگردان «مخاطب خاص» متذکر شد: در اجرای این اثر نمایشی تلاش شده است هم نظر مخاطبانی که زیاد با تئاتر آشنا نیستند جلب شود و هم سلیقه تماشاگرانی که با درونیات تئاتر آشنایی دارند، مورد توجه قرار گیرد. خط داستانی نمایش درباره بخشی از تاریخ نمایشنامه نویسی ایران است و در حقیقت ادای دین به نمایشنامه نویسان ایرانی است که من به آنها علاقه مند هستم.

شمس در پایان درباره دیگر ویژگی های این نمایش بیان کرد: «شب دشنه های بلند» نمایشنامه نویسی ایران را در یک بازه زمانی ۵۰ ساله از سال ۴۹ تا ۹۵ در برمی‌گیرد. فضاسازی نمایش نیز در ۲ شکل مختلف پیش می رود. از یک سو فضایی که به شدت شاد و فانتزی است و از سوی دیگر مخاطب شاهد فضایی تاریک، جادویی و کند می شود که هر دو این فضاها همسو با هم در کل نمایش پیش می روند.

علی شمس پیش از این نمایش هایی چون «اگر شبی از شب های تهران مسافری»، «مخاطب خاص»، «قلعه انسانات» و «داستان های میان رودان» را به صحنه برده است.

منبع :خبرگذاری مهر

امتیاز دهید