اعتراض کارگردان “ماجرای نیمروز” به داوری‌های جشنواره فجر

هنردستان: محمد حسین مهدویان در پی اعلام نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره فیلم فجر واکنش نشان داد.

 

به گزارش هنردستان، محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم “ماجرای نیمروز” که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و منتقدان مواجه شده است، پس از اعلام اسامی نامزدهای جشنواره فیلم فجر با وجود آنکه در 9 بخش مختلف این فیلم کاندید شده است اما نسبت به این داوری واکنش نشان داد و نوشت:

“سلام

خدا رحمت کنه جلال آل احمد رو. به خواهر زاده‌اش آقای حسین دانائی که ظاهرن خیلی دوست داشته مقاله‌ای چیزی توی مجله‌ای چاپ کنه گفته بود: حرف‌ات اگه حرف باشه روی دیوار طویله اورازان هم که بنویسی فرداش تا ته بندرعباس می‌ره و همه می‌شنون و روشون اثر هم می‌ذاره. اگر هم حرف نباشه، سیمین توی مجله فردوسی هم که چاپ کنه، مردم خیلی که به سرت منت بذارن توش سبزی پاک می‌کنن.

دوستان عزیزم هادی بهروز (مدیر فیلم‌برداری)، سجاد پهلوان‌زاده (تدوین‌گر)، ابراهیم امینی (نویسنده)، محسن دارسنج (طراح گریم)، حبیب خزایی‌فر (آهنگساز)، احمد مهران‌فر (بازیگر)، مهرشاد ملکوتی (صداگذار) و هادی ساعدمحکم (صدابردار)، زحمات شما رو اصحاب رسانه، منتقدان، هنرمندان و مهم‌تر از همه مردم عزیز و عاشقان سینما دیدند. سیمرغ کیلویی چند. همه جا حرف شماست. برید خدا رو شکر کنید که حرف شما از روی دیوار این طویله رفت تا همون‌جایی که باید بره‌.”

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید