واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انصراف نامزدها/این حرف‌ها عادی‌ست

هنردستان: دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با حضور در جمع خبرنگاران به اعتراض‌هایی که نسبت به نامزدهای این دوره از جشنواره مطرح شده است، پاسخ داد.

 

به گزارش هنردستان، محمد حیدری (دبیر جشنواره فیلم فجر) در حاشیه آئین تجلیل از نامزدهای جشنواره در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که بعد از اعلام نامزدها؛ صحبت‌هایی مبنی بر اینکه برخی آثار در حدی نبودند که این تعداد نامزد شوند و بعضی کارگردان‌ها هم نسبت به انتخاب‌های داوران اعتراض‌ داشته‌ و دارند، گفت: هر ساله این حرف‌ها در جشنواره زده می‌شود و تعدادی هستند که به آرای ارائه شده اعتراض دارند. حرف‌هایی از این دست هم در بخش انتخاب و هم بخش داوری اتفاق می‌افتد و چیزی عادی‌ست.

 

وی ادامه داد: این اعتراض‌ها در هر جشنواره‌ای رخ می‌دهد و به نظر من؛ این نظر هیئت داوران است و باید به آن‌ها و نظراتشان احترام گذاشت.

 

حیدری با تاکید بر اینکه به هیچ روی انتقادات مطرح شده را قبول ندارد، عنوان کرد: همه کسانی‌که کاندیدا شدند و همه کسانی‌ که جایزه می‌گیرد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »