آغاز فصل دوم «۱۸۰ درجه» همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

هنردستان: اولین قسمت از فصل دوم مجله تلویزیونی «۱۸۰ درجه» ۲۲ بهمن ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه افق می رود.

 

به گزارش هنردستان، فصل دوم مجله تلویزیونی «۱۸۰ درجه» با تغییراتی نسبت به فصل اول از جمعه ۲۲ بهمن همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از شبکه افق پخش خواهد شد.

 

فصل دوم این برنامه در فرم به گونه ای طراحی شده که ساختارش بیشتر مطبوعاتی است.

در سری دوم بیننده ها و حضار داخل استودیو حذف شده اند و در هر برنامه علاوه بر مجری و کارشناسان، یک هیات همراه متشکل از خبرنگاران و فعالان حوزه مورد بحث، با طیف های فکری متفاوت حضور می یابند که این هیات همراه می توانند نقش جدی تری در پیشبرد موضوعات و نکات مطرح شده در برنامه داشته باشند و یا حتی ورودی جزیی تر به بعضی از مقولات داشته باشند.

فصل دوم «۱۸۰ درجه» موضوعات مختلفی را که مبتلابه جامعه هستند مدنظر قرار می دهد که برای پرداخت فکری و عمیق از بازوهای محتوایی که همان اصحاب رسانه و فعالان حوزه مورد بحث هستند، بهره می برد، این افراد به گونه ای انتخاب می شوند که با پیشینه موضوعات آشنا باشند و بتوانند مباحث را به چالش بکشند و همچنین به تندتر شدن ریتم برنامه هم کمک کنند.

این برنامه به صورت یک مجله با آیتم هایی جدید تولید می شود که به فراخور موضوعات متغیر است. این بخش ها شامل اسکایپ بین المللی، مستند ویژه، آیتم نوستالژی و یک آیتم طنز میدانی با حضور امید مهدی نژاد خواهد بود که یک یا چند مورد از آنها در هر برنامه پخش خواهد شد.

سید مرتضی فاطمی در سری جدید همچون فصل گذشته علاوه بر اجرا، تهیه کنندگی و سردبیری این مجله تلویزیونی و فواد صفاریان پور نیز کارگردانی را بر عهده دارند.

این برنامه روزهای جمعه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »