رونمایی از چهارمین آلبوم مهدی یراحی+ تصاویر

هنردستان: مراسم رونمایی از چهارمین آلبوم موسیقی مهدی یراحی با نام آینه قدی عصر امروز برگزار شد.

به گزارش هنردستان، این مراسم با حضور پرشور و پرتعداد علاقه‌مندان موسیقی پاپ و به ویژه مهدی یراحی و همچنین عوامل آلبوم ازجمله ترانه‌سرایانی مثل روزبه بمانی، آرش محرابی، رضا شاهین و علیرضا مساح به همراه پیمان میرزایی، امیرعلی بهادری، سعید زمانی، اسحاق اسدبیگی از آهنگ‌سازان و تنظیم‌کنندگان، سعید هاشمی نظارت ضبط در مرکز همایش و گالری دیپلماتیک اکو برگزار شد.

 

 

مهدی یراحی در مراسم رونمایی آلبوم آیینه قدی با قدردانی از حضور پراحساس مردم گفت؛ تمامی آهنگ‌ها و ترانه‌هایی که ساخته و اجرا می‌شود بدون هیچ اغراقی با انگیزه شما و به عشق شماست. در کار هنری من هیچ انگیزه‌ای بالاتر از شما مردم خون گرم وجود ندارد.

یراحی افزود: از لطف شما بسیار ممنونم که حتی با پیش‌خرید آلبوم آن را به لیست پرفروش‌ها وارد کردید. شاید سبک موزیک من و کارهایی که اجرا می‌کنم چندان بورس بازار نباشد اما می‌دانم تا زمانی که شما و عشق شما و حمایت‌های شما وجود دارد، خودم باقی خواهم ماند و همچنان را هم را ادامه می‌دهم. داشتن مخاطبانی همچون شما افتخار هر هنرمندی است. به امید خدا احساسم را در اجراها و کنسرت‌ها به شما ابراز می‌کنم.

 

 

عاملی ترانه‌سرای برخی آهنگ‌های آلبوم آیینه قدی نیز در این مراسم با اشاره به همکاری و همراهی 10 ساله‌اش با یراحی اظهار داشت: باعث افتخارم است از شروع جدی کارهایم با مهدی یراحی همراه شدم. او با هم‌نسلان خود تفاوت دارد. اولین تفاوتش این است که یراحی واقعا و به شدت خودش است. دوم هم اینکه کمتر خواننده پاپی را می‌شناسم که مثل او ترانه را بفهمد و درک کند. او بعد از 11 سال همکاری و همراهی برای من امپراتور ترانه‌های من و آیینه قدی موسیقی پاپ است.

 

 

روزبه بمانی نیز در سخنانی کوتاه انتشار آلبوم چهارم مهدی یراحی را به او تبریک گفت و آرزوی کرد راه هنری خود را با همین قدرت ادامه دهد.

 

 

مهدی یراحی سپس به اجرای زنده چندین قطعه ازجمله شال‌گردن، سرما نزدیک است، نفس و از خودت خبر بیار پرداخت.

 

 

او به اصرار حاضران و بنا به درخواست‌های ممتد و متوالی آنها بخش کوتاهی از قطعه بی‌دفاع را نیز به صورت زنده اجرا کرد.

 

مهدی یراحی

 

پایان بخش مراسم رونمایی آلبوم آیینه قدی؛ نیز تشکیل صف نسبتا طولانی مخاطبان و علاقمندان موسیقی پاپ و مهدی یراحی برای عکس انداختن با او و اعضای آلبوم بود.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »