آغاز یک نمایش با میزبانی ویژه از بانوان

هنردستان: نمایش “خانه‌ای در انتهای خیابان بهار” به کارگردانی ندا هنگامی، نخستین اجرای خود را با حضور ویژه بانوان آغاز می‌کند.

به گزاش هنردستان، نمایش “خانه‌ای در انتهای خیابان بهار” به کارگردانی ندا هنگامی به دلیل همزمانی اجرای نخست این نمایش با مسابقه فوتبال “دربی” به‌صورت ویژه میزبان بانوان که امکان حضور در استادیوم‌های ورزشی را ندارند، آغاز خواهد شد.

 

این خبر، به معنای عدم حضور آقایان در این اجرا نیست. همچنین بانوان حاضر در نخستین اجرا از تخفیف 30 درصد برخوردار خواهند بود.

تازه‌ترین اثر ندا هنگامی که از فضایی کاملا زنانه برخوردار است با حضور بازیگران جوان سینما و تئاتر در سالن استاد سمندریان مجموعه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

در این اثر نمایشی به ترتیب ایفای نقش، لیندا کیانی، نازنین بیاتی، مهسا ایرج پور، شیرین اسماعیلی و معصومه رحمانی به ایفای نقش می‌پردازند.

مرضیه ازگلی دراماتورژی این نمایش را انجام داده و هادی علی محمدی تهیه‌کننده و محمد قدس مدیر تولید “خانه‌ای در انتهای خیابان بهار” را برعهده دارند.

نمایش “خانه‌ای در انتهای خیابان بهار” به نویسندگی محمد چرم‌شیر و کارگردانی ندا هنگامی 24 بهمن تا 24 اسفندماه ساعت 20 در سالن استاد سمندریان مجموعه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید