نقش‌آفرینی نوید محمدزاده در دو نمایش

هنردستان: نوید محمدزاده به زودی در دو نمایش در یک تماشاخانه به کارگردانی علی سرابی و مهرداد کوروش‌نیا، روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنردستان، «خدای کشتار» و «آخرین نامه» دو نمایشی است که هر دو در تماشاخانه پالیز از 24 و 27 بهمن روی صحنه می‌روند و نوید محمدزاده در آنها نقش‌آفرینی می‌کند.

 

نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی براساس نمایشنامه یاسمینا رضا با نگاهی به ترجمه مائده طهماسبی است که از یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ تا شنبه ۲۸ اسفند در سالن شماره 2 تماشاخانه پالیز روی صحنه می‌رود.

مارال بنی‌آدم، ستاره پسیانی (میهمان از گروه بازی) و علی سرابی هم‌بازی‌های نوید محمدزاده در خدای کشتار هستند که هرشب ساعت 20 به مدت ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پسر یازده ساله خانواده ری با چوب دستی دو دندان هم‌کلاسی خود را شکسته است. خانواده ری برای دل‌جویی و تفاهم به خانه خانواده اولیه می‌آیند. در آغاز روابط بسیار متمدنانه است اما کم‌کم خشونت موجود در روابط و وحشی‌گری نامتمدنانه‌شان بروز می‌کند و وضعیتی بسیار کمیک و در عین حال تاسف‌بار به‌وجود می‌آورد…

نمایش دیگری که نوید محمدزاده در آن نقش‌آفرینی می‌کند «آخرین نامه» نام دارد؛ کاری به نویسندگی و کارگردانی مهرداد کوروش‌نیا است که  از چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ تا جمعه ۲۷ اسفند ساعت ۱۸ روی صحنه می‌رود.

میثم نوروزی و پوریا رحیمی‌سام هم‌بازی‌های نوید محمدزاده در «آخرین نامه» هستند که پیش از این رد بخش‌های مختلفی مانند بازیگر مرد برای محمدزاده و رحیمی‌سام و نیز طراحی صحنه کاندیدا و برنده بهترین طراحی صحنه در بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شده بود و پوریا رحیمى سام در سال ١٣٩٣جایزه بهترین بازیگر مرد دوازدهمین جشن بازیگر خانه تئاتر را برای این نمایش به دست آورد.

آروند دشت آرای طراحی صحنه این نمایش را به عهده دارند که با صدای «باران کوثری» در سالن شماره 2 تماشاخانه پالیز اجرا می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »