کتاب “گچ پژ” نقد می‌شود

هنردستان: کتاب “گچ پژ” اثر محسن رضوانی سه‌شنبه (۱۲ بهمن‌ماه) در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب نقد می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، در سومین  نشست از سلسله نشست‌های “سه‌شنبه‌های کتاب طنز” که با همت موسسه خانه کتاب در سرای اهل قلم برگزار می‌شود، کتاب “گچ پژ” اثر محسن رضوانی با حضور  علی‌اکبر قاضی‌زاده و ناصر فیض بررسی خواهد شد.

 

“گچ‌پژ” مجموعه یادداشت‌های کوتاه و طنزآمیز محسن رضوانی است. او که بیشتر به عنوان شاعر در محافل ادبی شناخته شده، چند سالی است در وبلاگ خود با عنوان “عصفور؛ حکایت یک جوان بالدار” علاوه بر شعر، یادداشت‌های کوتاه و طنزآمیز خود را با عنوان “عصفوریه‌ها” به اشتراک می‌گذارد. رضوانی این متن‌های کوتاه را در قالب مکاتبه و نامه‌نگاری نوشته است و در آنها با استفاده از لهجه تهرانی و اصطلاحات خاص آن – به‌خصوص لهجه تهران زمان قاجار – طنزآفرینی کرده است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه ساعت ۱۶ تا ۱۸ به سرای اهل قلم، واقع در خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر (صبا) جنوبی، کوچه نصیر، پلاک ۲ مراجعه کنند.

 

سلسله نشست‌های “سه‌شنبه‌های کتاب طنز” تا پایان سال جاری در روزهای سه‌شنبه در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »