آغاز پیش‌فروش آلبوم «رویای بی‌تکرار» علی زند‌وکیلی

هنردستان: پیش فروش آلبوم «رویای بی‌تکرار» علی زند‌وکیلی آغاز شد.

 

به گزارش هنردستان، پیش فروش آلبوم موسیقی «رویای بی‌تکرار»، تازه‌ترین اثر با صدای «علی زندوکیلی»، خواننده موسیقی کشورمان، از طریق سایت «بیپ تونز» آغاز شد.

 

آلبوم «رویای بی‌تکرار»، جدیدترین اثر «علی زندوکیلی» پس از مدتی از انتظار طرفداران این هنرمند در چند روز آینده روانه بازار می‌شود. تاریخ دقیق انتشار این آلبوم ۲۳ بهمن ماه اعلام شده که تهیه کننده این آلبوم «سپهر صاحبی» بوده و به همت شرکت «رنگین کمان هنر جوان» راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

 

«علی زندوکیلی» درباره این آلبوم گفت: بیشتر آهنگ‌های این آلبوم ساخته خودم است و نوازنده‌ها از اعضای گروه موسیقی زند هستند، همچنین در ساخت و تنظیم موسیقی از همکاری‌ هنرمندانی همچون «یاشار یاری» و «علیرضا افکاری» بهره برده‌ام.

 

از علی زندوکیلی، تاکنون آلبوم‌های زیادی ازجمله «چون رقص آب»، «یادی به رنگ امروز» و «همنشین درد» منتشر شده است، اما به گفته این هنرمند، وی در «رویایی بی تکرار» قرار است مخاطبین را با شخصیت مستقل هنری خود روبرو کند.

 

نخستین قطعه از این آلبوم به نام «بی‌تابانه»، با ملودی «محمد زندوکیلی»، شعری از «فراز حلمی» و تنظیم «یاشار یاری» چندی پیش به صورت رایگان منتشر شد.

 

علاقمندان می‌توانند جهت پیش خرید آلبوم «رویای بی تکرار» با صدای «علی زندوکیلی»، به سایت «بیپ تونز beeptunes.com» مراجعه نموده و این اثر را بصورت قانونی و آنلاین خریداری کنند.

امتیاز دهید