پاسخ دبیر جشنواره فیلم فجر به اعتراض‌های ساره بیات

هنردستان: نشست رونمایی از کتاب «قاب عکس سی و پنجم» با حضور دبیر جشنواره سی و پنجم در برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش هنردستان، محمد حیدری در ابتدای نشست در پاسخ به اعتراض ساره بیات که در نشست فیلم بیست و یک روز مطرح شده بود، واکنش نشان داد وگفت: ما امسال هم مانند سال گذشته دو روز مانده به اختتامیه نامزدها را اعلام کردیم حال چطور شده که پارسال تشویق شدیم و امسال تقبیح؟ برایم جای تعجب دارد!

 

مدیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض ساره بیات توضیح داد:  ساره بیات از هنرمندان خوب است، زمانی که جلسه داوری کاندیداها تمام شد بلافاصله  از درز اخبار و اینکه مشخص نشود چه کسانی انتخاب شدند جلوگیری کردیم و خانم بیات هم مانند  یک عده دیگر برای حضور در جشن دعوت شدند و اینطور نبوده که فقط خود کاندیداها حضور یابند. برای جشن‌مان دوست داشتیم که سایر هنرمندان هم حضور داشته باشند.

 

او با بیان اینکه عده‌ای هم بودند که حواشی و برخی اتفاقات جزئی را تبدیل به اخبار قطعی کرده و اعلان کردند، گفت: در رابطه با برگزیدگان هم باید بگویم که فردا قرار است جلسه نهایی برگزار شود و تازه آنجا به جمع‌بندی نهایی برسند.

 

حیدری همچنین درباره کتاب عکس جشنواره توضیح داد: این کتاب به همت کوروش پیرو به‌صورت نفیس تهیه شده و قرار است عکس برتر فردا معرفی شود.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید