اخبار اکران های مردمی و سراسری جشنواره فیلم عمار

هنردستان: اکران های عمومی جشنواره فیلم عمار در سراسر کشور ادامه دارد و در این بین در تایباد با اکران فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» افتتاح می شود و در گراش در مراسمی این اکران ها به پایان می رسد.

 

به گزارش هنردستان، اکران های رایگان و جشنواره فیلم عمار در تایباد در روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه در سینما قدس تایباد برگزار می شود. دبیرخانه این اکران های عمومی که در تربت جام و تایباد قرار دارد اعلام کرد اکران فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» که به عنوان افتتاحیه این اکران ها پخش می شود رایگان بوده اما بلیط فروشی فیلم های منتخب هفتمین دوره از جشنواره مردمی فیلم عمار در محل سینما قدس تایباد صورت می گیرد.

 

همچنین نخستین اکران فیلم سینمایی «ترمینال غرب» روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۱۹ الی ۲۱:۳۰ به نشانی شیراز، آستانه سید علاالدین حسین علیه السلام، کوچه معاونت فرهنگی شهرداری، مرکز همایش های شهر انجام می شود.

 

ناصر نوبری دیپلمات و تحلیلگر سیاسی و استاد روابط بین الملل و سفیر سابق ایران در اتحادیه جماهیر شوری در این برنامه با موضوع استراتژی آمریکا در برخورد با ایران اقدام به سخنرانی خواهد کرد.

 

نمایش فیلم «ترمینال غرب» اولین اکران این فیلم سینمایی در سطح استان فارس خواهد بود که دوشنبه ۲۵ بهمن ماه در شهر شیراز نمایش داده می شود.

 

همچنین برگزاری مراسم رونمایی از «ترمینال غرب» سیاسی ترین فیلم سال در تسوج دیگر برنامه ای است که برگزار می شود.

 

فیلم سینمایی «ترمینال غرب» اثر برگزیده هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار به کارگردانی قربانعلی طاهرفر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد ساخته شده است.

 

این فیلم داستانی قرار است روز جمعه ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۶ عصر در فرهنگسرای شهرداری تسوج برای مردم و علاقمندان به نمایش گذاشته شود.

 

اختتامیه هفتمین جشنواره فیلم عمار در گراش امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه برگزار می شود.

 

مراسم پایانی هفتمین جشنواره فیلم عمار در گراش با نمایش فیلم داستانی «هنگامه»، اکران آثار برگزیده جشنواره هفتم و تقدیر از فعالان انقلاب و به همراه برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سالن همایش دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار می شود.

رضا احسان پور نویسنده، شاعر و طنزپرداز مطرح کشور و همچنین مجری رادیو و تلویزیون به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور پیدا می کند.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »