نوید محمدزاده بهترین بازیگر مکمل مرد شد

هنردستان: نوید محمدزاده برای فیلم ” بدون تاریخ، بدون امضا” سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل مرد جشنواره فجر را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش هنردستان، سیمرغ بلورین و لوح تقدیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر  برای بهترین بازیگر مکمل مرد  به نوید محمدزاده برای ” بدون تاریخ بدون امضا”  اهدا شد.

 

محمدزاده در میان تشویق بسیار حضار روی صحنه رفت و اظهار کرد: سال گذشته حرفی نزدم، اما امسال می‌گویم، خیلی خوشحالم امسال این جایزه را گرفتم. اتفاقی افتاد که بعد از اعلام نامزدها شیطنت کردند و اسامی را منتشر کردند، این کار قشنگ نیست، هیئت داوری اینجا هستند که از بزرگان سینما هستند، به آن‌ها باید احترام بگذاریم. سال بعد اگر من نامزد نشوم، باز هم باید احترام بگذارم. من حالا حالاها هستم و دوست دارم روی این صحنه بیایم و این جایزه بسیار ارزشمند است و یادمان باشد که دیوار این خانه از طلاست.

 

نوید محمدزاده در فیلم “بدون تاریخ بدون امضا” ساخته وحید جلیلوند نقش پدری را بازی می‌کند، که فرزندش را بر اثر یک سانحه از دست می‌دهد.

 

محمدزاده سال گذشته نیز برای بازی در فیلم ” ابد و یک روز” سیمرغ بلورین جشنواره را از آن خود کرد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »