اشکان خطیبی از چارسو رفت

هنردستان: اشکان خطیبی از مدیریت پردیس چارسو استعفا داد.

 به گزارش هنردستان، اشکان خطیبی با اعلام خبر استعفای خود نوشت:

 

پس از گذشت کمتر از دو سال از انتصابم به عنوان مدیر پردیس نوپاى چارسو علیرغم گمانه زنى هاى اولیه مبنى بر عدم توفیق این پردیس در جذب مخاطب به دلیل واقع شدن در منطقه اى تجارى در مرکز شهر تهران، به لطف خدا، همراهى همکارانم در مجموعه و برنامه ریزى مدون مبنى بر جذب مخاطب فهیم به کمک برنامه هایى فراتر از اکران معمول و موظفِ فیلم ها، امروز پردیس چارسو به عنوان یکى از مهم ترین و پرمخاطب ترین پردیس هاى سینمایى ایران و کاخ جشنواره هاى مهمى چون سینما حقیقت، فیلم کوتاه تهران و جشنواره جهانى فجر شناخته مى شود.

طراحى یک روش کارى و اجرایى نظام مند، تربیت کادر اجرایى کم خطا، استفاده از ظرفیت هاى بالقوه ى مجموعه براى برگزارى نمایشگاه هاى نقاشى و عکس، تئاتر، کنسرت، شب هاى ادبیات، نقد فیلم و… از جمله اهدافى بود که از ابتداى امر بر خودم تکلیف کردم و خوشبختانه همه ى این امور محقق شدند.

امروز در تاریخ ٢٣ بهمن ٩٥ و پس از اتمام سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر، تصمیم به قطع همکارى با مجموعه چارسو را به دلایل شخصى اعلام مى کنم.

ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و تعامل سازمان امور سینمایى، اداره کل سینماى حرفه اى و موسسه سینماشهر، ازخداوند متعال براى مجموعه چارسو آرزوى موفقیت، استمرار درک مخاطب هنرى، نظم و مشترى مدارى دارم.

 

اشکان خطیبی

23 بهمن 95

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »