بلاتاریا نقد می شود

هنردستان: جلسه نقد و بررسی نمایش “بلاتاریا” نوشته و کار مهدی رحیمی سده دوشنبه 25 بهمن توسط کانون ملی منتقدان تئاتر ایران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، این کانون با حمایت مرکز هنرهای نمایشی در راستای گسترش کمی و کیفی نقد حضوری تئاتر همچنین تلاش برای ارتقاء و پویایی بیشتر تئاتر کشور، در غالب برنامه‌ی “دوشنبه‌های نقد تئاتر” هر هفته با حضور منتقدان عضو این کانون و عوامل اجرایی نمایش‌ها، به نقد و بررسی یکی از نمایش‌های روی صحنه می‌پردازد.
 

 سیزدهمین برنامه از دور جدید جلسات “دوشنبه‌های نقد تئاتر” در سال 95، به نقد و بررسی نمایش “بلاتاریا” نوشته و کار مهدی رحیمی سده اختصاص دارد. در این جلسه که پس از اجرای این نمایش در خانه نمایش اداره برنامه های تئاتر برگزار خواهد شد، سید جواد روشن به عنوان مدیر جلسات دوشنبه‌های نقد در کنار رضا آشفته منتقد تئاتر به نقد و بررسی این نمایش خواهند پرداخت.همچنین کارگردان و برخی از عوامل نمایش نیز در این جلسه حضور خواهند داشت. لازم به ذکر است ورود به این نشست‌ها برای تمامی علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر تئاتر آزاد است.
نمایش “بلاتاریا” با بازی مهدی رحیمی سده، محمود فیضی، حانا راد و ایلیا شهبازی، هر روز ساعت 18 در خانه نمایش اجرا می شود و اجرای آن تا  6 اسفندماه ادامه خواهد داشت.
 
منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید