«زنان کوچک» به روایت بهروز رضوی

هنردستان: بهروز رضوی به مدت یک هفته در برنامه «کتاب شب» رادیو تهران کتاب «زنان کوچک»، ترجمه شهیندخت رییس‌زاده را روایت می‌کند.

به گزارش هنردستان، «زنان کوچک» نام رمان بلندی از لوییزا می الکات، نویسنده آمریکایی است که بهروزی رضوی به مدت یک هفته این داستان را از رادیو تهران بازخوانی می‌کند.

 

زنان کوچک داستانی است که به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده و موفق شده ‌است از میان مرزهای فرهنگی و مذهبی عبور کند. داستان در مورد زندگی چهار خواهر است که با الهام از زندگی واقعی نویسنده با سه خواهرش نوشته شده‌ است.

داستان این کتاب در مورد خانواده مارچ است که قبلاً پولدار بوده‌اند ولی الان وضعیت خوبی ندارند و پدرشان برای کمک به سربازان وطن به جنگ رفته است و حالا آن‌ها سعی می‌کنند زندگی خود را اداره کرده و در کنارش به مردم محتاج کمک کنند. آن‌ها همگی زندگی نسبتا سختی دارند و از یکدیگر حمایت می‌کنند و ماجراهای جالبی برایشان پیش می‌آید و … .                                                  

برنامه «کتاب شب» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که هر شب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

رضا قربانی تهیه‌کننده، بهروز رضویی گوینده، محمدباقر رضایی نویسنده و کارشناس، محسن حکیم معانی کارشناس و مشاور سایر عواملی هستند که با برنامه «کتاب شب» همکاری می‌کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »