نمایش منتخبی از اثار جشنواره نهم هنرهای تجسمی در استان های ایران

هنردستان همزمان با برگزاری جشنواره نهم در تهران ، منتخبی از آثار این جشنواره در استان های همدان و سیستان و بلوچستان به نمایش در آمد.

 

به گزارش هنردستان، همزمان با برگزاری جشنواره نهم  در تهران ، منتخبی از آثار این جشنواره در استان های همدان و سیستان و بلوچستان به نمایش در آمد.

 

بنا بر این گزارش، این آثار که متشکل از 50 اثر راه یافته به نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی  فجر است ، در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینا  تا 22 بهمن دایر می باشد و سپس به صورت چرخشی به سایر شهرستان های  تابعه  استان جهت برگزاری نمایشگاه ارسال خواهد شد.همچنین این آثار در نگارخانه فردوسی شهر زاهدان تا 22 بهمن دایر می باشد.

 

نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر از روز 3 بهمن با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ، کار خود را در تهران آغاز و تا 30 ماه جاری در موزه هنرهای معاصر تهران و فرهنگسرای نیاوران ادامه خواهد داشت.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

پخش سریال «مرداب» آغاز شد

صبح امروزپخش سریال «مرداب» اثر جدید برزو نیک‌نژاد از فیلم‌نت آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی فیلم‌نت، همزمان با انتشار قسمت اول از سریال «مرداب» پوستر

ادامه مطلب »