موزه اثری از رضا کیانیان را خریداری کرد

هنردستان: سرپرست موزه هنرهای معاصر گفت: موزه اثری از رضا کیانیان را که اخیرا در نمایشگاه “دچار آبی بیکران” در آرت سنتر به نمایش در آمد را خریداری کرده است اما زمان نمایش این اثر در موزه هنوز قطعی نشده است.

 

به گزارش هنردستان، مجید ملانوروزی سرپرست موزه هنرهای معاصر در گفتگویی گفت: موزه اثری از رضا کیانیان را که اخیرا در نمایشگاه “دچار آبی بیکران” در آرت سنتر به نمایش در آمده بود را خریداری کرده است اما زمان نمایش این اثر در موزه هنوز قطعی نشده است.

 

او ادامه داد: به دلیل این که ما هنوز مبنایی برای برگزاری نمایشگاه عکس پیدا نکردیم نمایش این عکس هم منتفی است چرا که نیاز به یک مجموعه جامع‌تر از عکاسان داریم که بتوانیم در یک مجموعه آن‌ها را به نمایش در بیاوریم.

 

سرپرست موزه هنرهای معاصر گفت: البته نمایش بلافاصله این اثر بعد از نمایشگاه هم معمول نیست. اساسا موزه می‌تواند برخی از آثار گنجینه خود را به گالری را بدهد تا در محیط آن جا به نمایش در بیاید.

 

ملانوروزی گفت: ما به دنبال زمینه‌ها  و موضوعیتی می‌گردیم که بتوانیم این اثر و برخی از آثار دیگر موزه را به نمایش در بیاوریم.

 

لازم به یادآوری است؛ نمایشگاه “دچار آبی بیکران” با نمایش 24 اثر از دو مجموعه “مرداب” و “کهکشان” رضا کیانیان در آرت سنتر 2 در باغ انجمن خوشنویسان از 15 بهمن ماه افتتاح شده و تا 25 بهمن ماه میزبان علاقمندان است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید