«نمی‌خواهم زنده بمانم» با موضوع خبرنگاران اکران می‌شود

هنردستان: «نمی خواهم زنده بمانم» در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران خود را آغاز می‌کند.

به گزارش هنردستان، فیلم «نمی خواهم زنده بمانم» به نویسندگی و کارگردانی علی یحیایی و تهیه کنندگی قاسم قلی پور از ۲۸ بهمن در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می شود.

 

این فیلم  با محوریت چالش های پیش‌روی خبرنگاران حوزه اجتماعی و حوادث و شرایط سخت آنها ساخته شده است .

در خلاصه داستان فیلم آمده است: حوا الهی خبرنگار حوادث در روند پیگیری یک پرونده قتل است که متوجه اشتیاق قاتل به اعدام می‌شود. این در حالی است که مدارک موجود، نشان از بی گناهی او دارد.

علی یحیایی فیلمساز و عکاس دانش آموخته رشته سینما و از شاگردان عباس کیارستمی است و ساخت  فیلم های کوتاه «قصه‌ پسری که فرش نورش را خورده بود!»، «آدم فضایی»، «سارا»، «عشق در تاریکی»، «لیلا» را در کارنامه خود دارد.

ماهان خورشیدی، سیمین یعقوبی، امید حصارکی، محسن خوینی‌ها، محمد اردمه، مهسا کریمی و روشنک مرادی بازیگران این فیلم هستند.

قاسم قلی پور تهیه کننده آثاری چون «عروس آتش»، «آتش سبز»، «بلندی های صفر»، «آسمان آبی» پس از سال ها دوری از سینما تهیه این فیلم را برعهده دارد.

«نمی‌خواهم زنده بمانم» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و همچنین در جشنواره سلامت با نام پیشین خود «حوا الهی» حضور داشت.

عوامل و بازیگران فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: علی یحیایی، تدوین: محمد حسین کشاورز، موسیقی: فردین خلعتبری، طراح و ترکیب صدا: رامین ابوالصدق، فیلمبرداران: زهره شیرازی، سجاد امینی، طراح صحنه و لباس: شعله نواب تهرانی، طراح چهره پردازی: مهرداد قلی پور، اصلاح رنگ: علی طاهری، برنامه ریز و دستیار کارگردان: الهام طاهری پور، ویدیوگرافی: ابراهیم ابراهیمی آگاه، طراح پوستر: سجاد میر معینی، مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، تهیه کننده: قاسم قلی پور.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید