سازمان سینمایی حوزه هنری با ۱۹ فیلم در بازار برلین حضور دارد

هنردستان: سازمان سینمایی حوزه هنری با ۴ عنوان فیلم بلند، ۴ عنوان فیلم مستند و ۱۱ عنوان فیلم کوتاه در بازار فیلم جشنواره برلین حضور دارد.

به گزارش هنردستان، سازمان سینمایی حوزه هنری در بازار فیلم شصت و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم برلین حضور دارد. این سازمان در غرفه‌ای مجزا واقع در ساختمان اصلی بازار به عرضه تولیدات و محصولات جدید سینمایی می پردازد.

 

 فیلم‌های بلند سینمایی «بیست ‌و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان، «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده، «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت‌الله و «کمدی انسانی» به کارگردانی محمدهادی کریمی در بازار فیلم برلین توسط سازمان سینمایی حوزه هنری عرضه می‌شود.

این سازمان همچنین با چهار عنوان فیلم‌ مستند شامل «جام حسنلو» به کارگردانی محمدرضا اصلانی، «تهران- یک هنر مفهومی» به کارگردانی محمدرضا اصلانی، «غزال ایرانی» به کارگردانی وحید فرجی و «خواهران قریب» به کارگردانی حسین همایون‌فر و یازده عنوان فیلم کوتاه شامل «خارجه»، «به ‌همین سادگی»، «آلبالو»، «دایو»، «مزاحم»، «ماه در خانه»، «مادر»، «خاطره»، «سیخفیل»، «گزارشگر» و «دوئل» در این بازار شرکت کرده‌ است.

بازار فیلم برلین از تاریخ ۲۱ تا ۲۹ بهمن‌ماه (نهم تا هفدهم فوریه) همزمان با برگزاری جشنواره‌ فیلم برلین در جریان است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید