فیلم «ملکه موریانه‌ها» را می‌سازم/ پایان نگارش فیلمنامه‌ای زنانه

هنردستان: سامان سالور فیلمی با عنوان «ملکه موریانه ها» با محوریت یک قهرمان زن می سازد.

به گزارش هنردستان، سامان سالور کارگردان سینما درباره فعالیت های اخیر خود گفت: قرار است در اردیبهشت ماه سال ۹۶ ساخت فیلم سینمایی «ملکه موریانه ها» را آغاز کنم که به تازگی نگارش فیلمنامه این اثر به پایان رسیده و در حال حاضر در مرحله بازنویسی است. ما برای ساخت این اثر یک سرمایه گذار و تهیه کننده فرهنگی پیدا کرده ایم و تقریبا کارهای تولیدی و قراردادی آن به پایان رسیده است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه مساله بزرگ سینمای ما مساله مالی است ما توانسته ایم از این مرحله عبور کنیم و امیدوارم بعد از کسب پروانه ساخت بتوانیم آن را در سال آینده کلید بزنیم.

سالور عنوان کرد: این فیلم با برخورداری از یک سوژه اجتماعی دارای یک قهرمان زن است و قصه ای زنانه دارد. این را هم باید بگویم که قرار است یک اثر دیگر در جزیره کیش که ترکیبی از فیلم، انیمیشن و … است به صورت پرفورمنس تولید کنم که هنوز ساخت آن به قطعیت نرسیده است، اگر این اتفاق رخ ندهد شاید زودتر و در فروردین ماه سال آینده «ملکه موریانه ها» را کلید بزنیم.

این کارگردان گفت: فیلمبرداری «ملکه موریانه ها» در ۴۵ جلسه انجام می شود و تمام فضاهای فیلمبرداری آن در تهران خواهد بود.

وی در پایان بیان کرد: ما برخی از افراد را برای حضور در این فیلم انتخاب کرده ایم اما هنوز قراردادی با آنها نبسته ایم.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »