مجبور شدیم «آپاندیس» را به گروه آزاد ببریم/ اکران از ۲۲ آذر

به گزارش هنردستان: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آپاندیس» می‌گوید به دلیل شرایط نامناسب اکران، مجبور به نمایش این فیلم در گروه آزاد شده اند.

مقصود جباری تهیه کننده سینما با اشاره به زمان اکران فیلم سینمایی «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی گفت: فیلم سینمایی «آپاندیس» که از جشنواره فیلم مونترال کانادا جایزه بهترین فیلمنامه در بخش اصلی را گرفته است به زودی و از ۲۲ آذر ماه در سینماهای کشور اکران می شود.

وی با اشاره به اینکه «آپاندیس» در گروه سینمایی آزاد اکران شود، بیان کرد: متاسفانه به دلیل شرایط و مشکلاتی که در حوزه پخش و اکران وجود دارد، ترجیح دادیم فیلممان تا قبل از پایان سال جاری نمایش داده شود.

این تهیه کننده تاکید کرد: هرچند اکران در گروه آزاد ایده آل من نبود، اما مجبور شدم تا در چنین شرایطی فیلم را اکران کنم، چراکه سال ۹۷ باز هم به حجم فیلم های باقیمانده پشت صف اکران اضافه می شود و بی شک فرصت کمتری برای اکران «آپاندیس» پیش می آید.

جباری با بیان اینکه ۴۰ فیلم از سال های قبل منتظر اکران مانده اند، گفت: شرکت پخش این فیلم «نسیم صبا» است که برنامه هایی را برای تبلیغ و اکران در نظر گرفته است.

آنا نعمتی، امیرعلی دانایی، رضا اکبرپور، پردیس منوچهری، مرجان مومنی، محمدعلی کیانی، مرتضی علی عباس میرزایی، صحرا اسدالهی و سیمون سیمونیان در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »