«سرزمین من» می‌تواند تداعی‌گر فلسطین باشد/ مبارزه خیر و شر

به گزارش هنردستان: نویسنده انیمیشن «سرزمین من» معتقد است این فیلم می تواند تداعی‌گر سرزمین فلسطین و مبارزه مردم آن باشد.

محمد عنبری نویسنده فیلمنامه انیمیشن «سرزمین من» با اشاره به چگونگی ساخت این پروژه گفت: کارگردانی این انیمیشن را برادرم علی عنبری برعهده داشت و من در این پروژه به عنوان نویسنده فیلمنامه حضور داشتم.

وی با اشاره به اینکه انیمیشن «سرزمین من» با موضوع نبرد خیر و شر ساخته شده است، بیان کرد: در این پروژه مانند همه داستان های اسطوره ای، ۲ سرزمین خیر و شر وجود دارد و می‌توان آن را به عنوان نبرد نور و تاریکی دانست. «سرزمین من» داستان تلاش سرزمین شر و برای تسخیر سرزمین نور است.

این نویسنده بیان کرد: شاید به دلیل فضاسازی کاملا تخیلی که برای این داستان در نظر گرفته شده است نتوان آن را درباره یک مفهوم خاص و یا یک سرزمین دانست، اما در کنار آن شاید بتوان داستان این انیمیشن را به سرزمین فلسطین نسبت داد.

عنبری گفت: «سرزمین من» اکثر المان های داستان های قهرمانی را دارد و یک تیم ۴۰ نفر طی ۶ سال گذشته روی این پروژه کار کرده اند.

وی با اشاره به اینکه این انیمیشن بلند سینمایی در مدت ۹۰ دقیقه ساخته شده است، بیان کرد: برای دوبله این پروژه از افراد حرفه ای و شناخته شده استفاده کرده ایم.

عنبری در پایان گفت: در تلاش هستیم تا این انیمیشن سینمایی برای حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده شود.

«سرزمین من» داستانی تخیلی از سمسام پادشاه زیاده خواه و دیوصفتی است که با جادوی شیطانی، سرزمین ها و ممالک را تسخیر می کرد اما در این مسیر یک سرزمین مانع اهداف شوم وی شد و آن سرزمین لاله‌دشت بود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »