«دستم را بگیر» در شبکه افق/ بخش اهدای عضو به پایان رسید

به گزارش هنردستان: مجموعه رئالیتی‌شو «دستم را بگیر» که هفت داستان متفاوت را همزمان در یک رقابت خیرانه پیگیری می کند بخش مربوط به اهدای عضو خود را به پایان رساند.

 مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب یک مستند – مسابقه است که ۷ گروه داوطلب داستان های واقعی آن را به پیش می‌برند.

بخشی از داستان که دریافت قلب توسط ۲ کودک خردسال یعنی طاها و النا را روایت می کند به پایان رسیده و حال ۲ کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

هدف از مستند – مسابقه «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و  دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را می کنند.

 تصویربرداری از رقابت ۷ گروه حاضر در این  پروژه بزرگ همزمان در استان‌های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان، جنوب کرمان، جزیره میتو در خرمشهر، حاشیه‌های تهران و شهر مشهد و … انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پیش می‌برد.

در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند به عنوان گروه برتر انتخاب می‌کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.

شعار این مجموعه تلویزیونی «یک نفر را به زندگی برگردانیم» است.

عوامل اصلی این برنامه عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: سعید ابوطالب، مدیر تولید: احمد مرادی، تدوینگران: رضا بهارانگیز و علیرضا رضایی، یاسر سنایی، محمد مهدی بهرامی نژاد، سید محمد حسینی پاریزی، حسین بیات، اعضای گروه طراحی: سید محس حسینی، محمود کریمی، سهیل عظیمی، یاسر سنایی، مهدی طاهری موسی آبادی، سید جعفر صابری، مجید رکنی و ابوالفضل حاجیان، روابط عمومی: سپیده حیدر آبادی.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »