دیدار مریل استریپ با نمونه واقعی نقشش

به گزارش هنردستان: بازیگر نامدار سینما در دیداری با سردبیر مجله «ووگ» موفق نشد تا با وی درباره فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» صحبت کند.

 مریل استریپ که در فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» با الهام از سردبیر مجله «ووگ» در نقش یک سردبیر جدی و خشن مجله مد ظاهر شده بود، با آنا وینتور سردبیر این مجله دیدار کرد.

این دو زن برای نخستین بار برابر دوربین با همدیگر دیدار کردند تا مصاحبه‌ای ویدیویی انجام دهند و به این ترتیب شماره دسامبر مجله «ووگ» را که قرار است تصویری از مریل استریپ را روی جلدش داشته باشد، معرفی کنند.

این ویدیو مستقیم با ارجاعی به فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» و سکانسی که استریپ کتش را روی دست دستیارش پرت می‌کند و اعضای مختلف مجله راه را برای ورود او باز می‌کنند، شروع شد.

با این حال در واکنش به سوالی از استریپ که پرچالش‌ترین نقش او از یک شخصیت زن چه کسی بود، پیش از این که استریپ بخواهد پاسخی بدهد، وینتور از او خواست تا وارد این مبحث نشود.

فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» بر مبنای رمان پرفروش ۲۰۰۳ نوشته لورن وایس‌برگر که از تجربیات او به عنوان دستیار شخصی در مجله «ووگ» ریشه می‌گرفت، ساخته شد. در آن رمان و بعد در نسخه اقتباسی سینمایی آن، به جای عنوان «ووگ» از یک نام خیالی برای این مجله استفاده شده و اسم سردبیر نیز به جای وینتور، میراندا پریسلی است که شخصیت او بر مبنای شخصیت وینتور شکل گرفته بود.

بحث اصلی این نشست متمرکز بر فیلم جدید استریپ یعنی «پست» شکل گرفت که در آن او در نقش کاترین گراهام ناشر پیشروی یک روزنامه ظاهر شده است.

در این نشست وینتور از استریپ به عنوان یک دوست واقعی و به عنوان صمیمی‌ترین زنی که تاکنون دیده یاد کرد.

وی همچنین از استریپ درباره رسوایی هاروی واینستین سوال کرد و استریپ در پاسخ گفت: این مقطع واقعا ناراحت کننده است. این دری است که دیگر بسته نمی‌شود و برای افرادی که زندگی‌شان در گذشته با این مسیر گره خورده خیلی سخت است که بخواهند با این مسایل کنار بیایند.

وی افزود: اما ما مردمی متمدن هستیم و از اشتباهات‌مان درس می‌گیریم.

آنا وینتور روزنامه‌نگاری بریتانیایی-آمریکایی است که از سال ۱۹۸۸ سردبیر مجله «ووگ» بوده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »