نخستین اکران مردمی «انزوا» به جمشید هاشم پور تقدیم شد

به گزارش هنردستان: نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «انزوا» شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان به جمشید هاشم پور بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که در این فیلم حضوری افتخاری داشت، تقدیم شد.

 همزمان با آغاز نخستین هفته نمایش فیلم سینمایی «انزوا» در گروه سینمایی استقلال، اولین اکران مردمی این فیلم که در سی‌ و پنجمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت، شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان برگزار شد.

در این مراسم امیرعلی دانایی، نادر فلاح بازیگران، سعید بیات سرمایه‌گذار، پیمان جعفری تهیه‌کننده و میلاد کی‌مرام در پردیس سینمایی کورش حضور یافتند و این اکران به جمشید هاشم‌پور بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که در «انزوا» نیز حضوری افتخاری داشت، تقدیم شد.

برنامه اکران‌های مردمی فیلم سینمایی «انزوا» تا پایان اکران در تهران و شهرستان ادامه خواهد داشت و روز سه‌شنبه ۲۳ آبان نیز با حضور بازیگران، عوامل و محسن مسلمان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اکران مردمی در سینما استقلال برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »