اختصاص درآمد چند روز سینمای «هنر و تجربه» کرمان به زلزله‌زدگان

به گزارش هنردستان: مدیر تماشاخانه «پارس» شهر کرمان از اختصاص فروش بلیت ۱۵ سانس نمایش فیلم «هنر و تجربه» به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

 آبان ملک محمدی مدیر تماشاخانه «پارس» شهر کرمان که این ‌روزها فیلم های گروه سینمایی «هنر و تجربه» و همچنین فیلم های هنری سینمای بدنه را اکران می کند گفت: با توجه به شرایط نامساعد هموطنانمان بعد از زلزله یکشنبه شب ۲۱ آبان ماه در استان کرمانشاه، تصمیم گرفتیم سهم کوچکی در کمک به مردم زلزده داشته باشم، به همین سبب تمامی درآمد حاصل از فروش ۳ سانس در روزهای دوشنبه ۲۱ آبان، سه شنبه ۲۲ آبان، چهارشنبه ۲۳ آبان، پنجشنبه ۲۴ آبان و شنبه ۲۶ آبان ماه را تقدیم مردم نازنین کرمانشاه می‌کنیم.

مدیر تماشاخانه «پارس» اعلام کرد: همچنین با چند کارگردان و تهیه کننده صحبت کردم و قرار شد چند سانس فوق‌العاده فیلمشان را برگزار و درآمد حاصله را به مردم استان های غربی زلزله‌زده پیشکش کنیم.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »