حسن روح‌الامین به پروژه «محمد رسول الله» پیوست

به گزارش هنردستان: حسن روح الامین هنرمند نقاش کانسپت های اولیه سریال انیمیشن «محمد رسول الله (ص)» را طراحی کرد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، حسن روح الامین هنرمند نقاش با هفت تابلوی نقاشی، کانسپت های اولیه سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» را طراحی کرد.

این هنرمند که نامزد دریافت جایزه چهره سال هنر انقلاب (که توسط حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود) بود، در مدت زمان حدود ۲ ماه به خلق این هفت اثر هنری پرداخت که در این آثار فضاهایی همچون شب مکه، لیله المبیت، برده داری، غزوات پیامبر، قافله، ولادت نور و چوپان به چشم می خورد.

 روح الامین خالق آثاری همچون عرش بر زمین افتاد، شیرین تر از عسل، آتش پرستارم شده، آخرین سرباز لشکر و آیا تو برادر منی است و سبک وی در طراحی آثار از ادوار مختلف تاریخی اسلام شناخته شده است و همکاری استودیو رضوان تولیدکننده سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» با وی به عنوان طراح کانسپت های اولیه و مشاور هنری پروژه به همین سبب صورت گرفته است.

این آثار هنری قرار است به عنوان کانسپت های اولیه در طراحی لوکیشین ها و کاراکترهای سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» به کار گرفته شوند و الهام بخش تصاویری از ۱۴۰۰ سال پیش عربستان در انیمیشن باشند.

مراسم افتتاحیه پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» در تاریخ ۱۵ آذر ماه سال جاری برگزار می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »