راهیابی «یک روز بعد» به جشنواره‌ای در شیلی

به گزارش هنردستان: فیلم کوتاه داستانی «یک روز بعد» به کارگردانی احسان همتی در جشنواره ای در شیلی به نمایش درمی‌آید.

 فیلم کوتاه داستانی «یک روز بعد» به کارگردانی احسان همتی و تهیه‌کنندگی طیبه فلکیان در بخش مسابقه جشنواره آکادمی فیلم و هنر جنوب در شیلی به نمایش درمی‌آید.

همتی که در ژانر سایکودرام فیلم «P.T.S.D ۱۱» را در کارنامه خود دارد به روایت داستان یک خانواده در فیلم «یک روز بعد» می‌پردازد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «فرهاد پس از بازگشتن از ماموریت چندین ماهه خود متوجه می‌شود که دوست صمیمی‌اش فوت کرده و در وصیت نامه‌ای تمام اموالش را به دختر او بخشیده است. او که به‌دنبال فهمیدن حقیقت است درگیر اتفاقاتی جدید می‌شود.»

عوامل این فیلم ۲۰ دقیقه‌ای عبارتند از کارگردان: احسان همتی، نویسنده: نیما رحیم‌پور، کیوان تقیه، بازیگران: سیامک مظفری، لیلا بارگاهی، یسنا جلالی، مدیر فیلمبرداری: آیین ایرانی، تدوین: امیر احمدی، طراح صحنه و لباس: رضا قادری، صدابردار: جمال دهقان، صداگذار: مهدی تنگستانی، طراح گریم: ارسلان امیری، تهیه‌کننده: طیبه فلکیان.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »