نقش‌آفرینی نوید محمد زاده در دو نمایش

هنردستان: نوید محمد زاده بازیگر سینما و تئاتر، با دو نمایش “خدای کشتار” و “آخرین نامه” در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت و نمایش‌های تازه ای در این تماشاخانه اجرا خواهد شد.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی تماشاخانه پالیز، پس از اتمام نمایش‌های پرمخاطب “ماتریوشکا” به کارگردانی پارسا پیروزفر و “نامه‌های عاشقانه از خاور میانه” به کارگردانی کیومرث مرادی، تماشاخانه پالیز در نیمه دوم زمستان سال جاری میزبان نمایش‌های تازه ای خواهد بود.

 

نمایش “خدای کشتار” به کارگردانی علی سرابی، نمایش “آخرین نامه” به کارگردانی مهرداد کوروش نیا و نمایش “ریش فیدل، غبغب مرکل” به کارگردانی امیر علی نبویان عنوان نمایش‌های تازه ای است که تا پایان سال 95 در این تماشاخانه روی صحنه حواهد رفت.

 

نمایش “ریش فیدل، غبغب مرکل” به کارگردانی امیر علی نبویان از تاریخ 26 بهمن در تالار شماره 1 تماشاخانه پالیز در کنار نمایش “حرفه ای” روی صحنه می‌رود. مسعود کرامتی، هدایت هاشمی، فرزین محدث، سپند امیر سلیمانی و … بازیگران اصلی آن هستند.

 

 نمایش “حرفه ای” به کارگردانی رضا کیانیان از تاریخ 17 بهمن اجرای خود را در تماشاخانه پالیز آغاز کرده است و تا پایان اسفندماه روی صحنه خواهد بود.

 

همچنین از سوی دیگر دو نمایش پرمخاطب “خدای کشتار” و ” آخرین نامه” در تالار شماره 2 این تماشاخانه روی صحنه خواهند رفت. نمایش “خدای کشتار” به کارگردانی علی سرابی پیش از این در تهران و ونکوور اجرا شده است از تاریخ 24 بهمن اجرای خود را آغاز کرد و در نخستین شب اجرا با استقبال ویژه ای مواجه شد.  نوید محمد زاده، ستاره پسیانی، علی سرابی و مارال بنی آدم در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند. این اثر نمایشی هر روز ساعت 20 در تماشاخانه پالیز اجرا خواهد شد.

 

نمایش “آخرین نامه” به کارگردانی مهرداد کوروش نیا هم پیش از این در تئاتر شهر روی صحنه رفته است و برای چهارمین بار و پس از اجراهای موفق در سال‌های گذشته، از از تاریح 27 بهمن، هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 18 در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت. نوید محمد زاده، پوریا رحیمی سام و میثم نوروزی بازیگران این نمایش هستند.

 

نکته قابل توجه در خصوص این دو نمایش این است که نوید محمد زاده بازیگر ثابت این دو نمایش و پیش فروش بلیت‌های هر دو اجرا در هفته نخست به پایان رسیده است.

 

تمامی آثار تا پایان اسفندماه سال جاری در این تماشاخانه روی صحنه خواهند رفت.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »