حضور فریبا متخصص و کاظم هژیرآزاد در افتتاح “سرزمین یخی”

هنردستان: فریبا متخصص و کاظم هژیرآزاد نمایش “سرزمین یخی نارنیا” را افتتاح کردند.

 

به گزارش هنردستان، شب گذشته آیین افتتاح نمایش ” نارینا” به کارگردانی غزال حسینی، با حضور کاظم هژیرآزاد، فریبا متخصص، حسین پرستار، علیرضا حنیفی، هادی حوری، آرمان طیران و جمعی از هنرمندان در مجموعه‌تئاتر محراب برگزارشد.

 

ابراهیم‌ گله‌دار زاده مدیر مجموعه تئاتر محراب با تبریک به کاظم هژیرآزاد برای دریافت نشان درجه یک هنری در شاخه بازیگری از او دعوت کرد تا این نمایش را افتتاح کند.

 

کاظم هژیرآزاد و فریبا متخصص با اجرای نمایشی کوتاه، کوبه در محراب را برای آیین افتتاح نمایش “سرزمین یخی نارینا”، به صدا درآوردند.

 

نمایش “سرزمین یخی نارنیا” کاری از گروه هنری استیج به تهیه کنندگی فرید رضاپور است و دراماتورژی این نمایش را سید علی تدین صدوقی به عهده دارد.

 

در این نمایش 30 بازیگر حضور دارند که 11 نفر نقش‌های اصلی و 19 نفر در گروه فرم بازی می‌کنند.

 

نمایش “نارنیا” پیش از این در امریکا به صحنه رفته‌بود و برای اولین بار در خاورمیانه اجرا می‌شود، داستان آن تا حدودی ایرانیزه شده است و اسامی شخصیت‌ها نیز تغییر کرده است.

 

“سرزمین یخی نارنیا” از 24 بهمن لغایت 20 اسفند، ساعت  19 در مجموعه تئاتر محراب روی صحنه می‌رود.

 

شبنم مقدمی: تئاتر این روزهای ما نمایشی مانند “شعله ۲” که مفرح وجذاب باشد را کم دارد

به گزارش مشاور رسانه ای‌ای نمایش،  شعله 2 به نویسندگی و کارگردانی “ایمان افشاریان” و تهیه کنندگی “نورالدین حیدری ماهر”  در اولین اجرای خود میزبان رضا بهبودی و شبنم مقدمی بود.

 

شبنم مقدمی بعد از دیدن نمایش گفت: تئاتر ما نیازمند نمایش مرفح و جذاب است. نمایشی که بتواند خنده به روی لب‌های تماشاگرآورد بسیار کم است. نوع بازی بازیگران و انتخاب خاص  بازیگران برای نقش‌های مختلف من و تماشاگران را بسیار غافل گیرمی کرد. انتخاب آهنگ وحرکات زیبا بسیار در این نمایش لذت بخش بود.

 

مسعود میرطاهری، حمید رحیمی، سپهر گودرزی، محمد پویا، سیاوش میری،‌ مهران شجاع، محمدرضا آل طاها، حامد ابریشمی بازیگران این نمایش می‌باشند.

 

مهدی پاکدل (مشاور کارگردان)، مجری طرح (نورالدین حیدری ماهر)، ایمان افشاریان(طراح صحنه)، سوده شرحی (طراح لباس)، آرش عزیزی ،‌ امیر صدیقیان(موسیقی)، یحیی پاکدل (طراح پوستر و بروشور)، علی کوزه گر(طراح نور)، محمدصادق زرجویان (عکاس)، رسول ادهمی (شاعر)، دیانا فتحی(دستیار کارگردان و برنامه ریز)، پرنده علایی(منشی صحنه)، حامد ابریشمی(مدیر صحنه)، محمد حقیقی پور(دستیار صحنه)، یاسمن ادیبی(تمرین بدن و حرکت)، امیر قالیچی (تبلیغات مجازی)، الهه حاجی زاده (مشاور رسانه ای)، معصومه یادگاری (دستیار لباس)، امیرحسین سیر، رضا رضائی(دستیاران طراح نور)، زهرا بهرامی (دوخت لباس)، محمد پناهی، ‌علیرضا پناهی (ساخت دکور) دیگر عوامل این نمایش هستند.

 

لازم به اشاره است  نمایش ” شعله 2″ از 24 بهمن تا 28 اسفند ماه ساعت 20.15 در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود. علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می‌توانند به آدرس http://www.tiwall.com/theater/sholeh  مراجعه نمایند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید