بزرگترین موقوفه جهان اسلام زیر ذره‌بین «چوب خط»

به گزارش هنردستان: به مناسبت هفته وقف برنامه این هفته «چوب خط» شبکه افق به بررسی عملکرد اقتصادی بزرگ ترین موقوفه جهان اسلام یعنی آستان قدس رضوی می‌پردازد.

وقف یکی از نظام های طراحی شده در اقتصاد اسلامی است که برای توسعه و رونق در برخی از فعالیت های اقتصادی نقش موثری می تواند داشته باشد و بررسی عملکرد اقتصادی بزرگترین موقوفه جهان اسلام یعنی آستان قدس رضوی می تواند ابعاد ناپیدای وقف را نشان دهد.

در همین راستا محمدرضا عطارزاده رییس سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی مهمان این هفته برنامه «چوب خط» خواهد بود همچنین در بخش «خط خبری» نیز چارچوب فعالیت های اقتصادی آستان قدس رضوی مورد بحث قرار می گیرد.

اما و اگرهای طرح کارورزی نیز در بخش «نگاه هفته» برنامه بررسی می شود.

«چوب خط» با تهیه کنندگی و اجرای علی مروی، چهارشنبه ۲۴ آبان ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن زنده شبکه افق می رود و تکرار آن هم ساعت ۱۵:۳۰ روز بعد پخش می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »