پرهزینه‌ترین سریال‌هایی که تا به حال ساخته‌ شده‌اند

به گزارش هنردستان: ما در عصر طلایی تلویزیون زندگی می کنیم که در آن هزینه های زیادی صرف تولید و پخش برنامه ها و سریال های جذاب می شود.

سریال های تلویزیونی از پرطرفدارترین برنامه های مورد علاقه مردم این عصر هستند که برای رسیدن به استانداردهای مورد انتظار مردم هزینه های زیادی صرف تولید آن ها می شود. از جمله این سریال ها عبارتند از:

Sense 8

 

داستان این سریال علمی تخیلی که توسط واچوفسکی نوشته شده است داستان ۸ نفر از نقاط مختلف دنیاست که به طور کاملا ناگهانی با هم ارتباط ذهنی پیدا می کنند و در مقابل افرادی که آن ها را تهدیدی علیه نظم جهانی می دانند برای نجات جانشان تلاش می کنند. هر قسمت از این سریال حدود ۹ میلیون دلار هزینه برداشته است.

Rome

 

این سریال بر اساس تحقیقات تاریخی و داستان های واقعی امپراطوری رم ساخته شده است که هر قسمت آن حدود ۱۰ میلیون دلار هزینه برداشته است. چنین مبلغی برای ساخت این سریال معقول بود اما به دلیل فروش کمی که در حد انتظارشان نبود بعد از پخش ۲ فصل کاملا متوقف شد.

Game of Thrones

 

این سریال معروف درست مثل سریال رم هر قسمت ۱۰ میلیون دلار هزینه برده است. به دلیل استقبال زیادی که از این سریال شده تا کنون ۶ فصل از آن تولید و به فروش رسیده است.

Friends

 

درست است که این سریال جدید نیست اما می توان آن را در لیست پرهزینه ترین سریال ها قرار داد. این سریال با شهرت زیادی که در دنیا پیدا کرد بازیگران آن هم معروف شدند. هزینه هر نمایش از این سریال حدود ۱۰ میلیون دلار بوده است.

ER

 

ای آر داستان زندگی پرستاران و پزشکان بخش اورژانس یک بیمارستان است که به مدت ۱۵ سال پخش شد و در طول پخش سریال هیچوقت از بازدیدکنندگان آن کم نشد. یکی از نکاتی که جذابیت این سریال را برای بیننده ها دوچندان کرده بود حضور ستارگان محبوب هالیوود جورج کلونی، آنتونی ادواردز و شری استرینگفیلد است. هزینه هر قسمت از این سریال حدود ۱۳ میلیون دلار است.

The Crown

 

یکی دیگر از پرهزینه ترین سریال ها در تاریخ تلویزیون مجموعه تلویزیونی تاج داستان زندگی ملکه انگلیس ملکه الیزابت دوم است. تنها فصل اول این سریال حدود ۱۳۰ میلیون دلار هزینه برده است و به همین دلیل به یکی از پرهزینه ترین سریال ها شناخته شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »