کانادا «غروب در دیار غریب» را تجربه می کند/ حمایت از زلزله زدگان

به گزارش هنردستان: گروه تئاتر «واچیک» با همکاری گروه تئاتر «ایرانیان ونکوور» نمایش عروسکی «غروب در دیار غریب» بهرام بیضایی را با کارگردانی طوفان مهردادیان در شهر ونکوور کانادا به صحنه می برد.

گروه تئاتر «واچیک» در روز ۲۳ ماه آوریل ( چهارم اردیبهشت) سال جاری با همکاری گروه تئاتر ایرانیان ونکوور، اپیزود اول از سه گانه عروسکی به نویسندگی بهرام بیضایی با عنوان «عروسک ها» را به کارگردانی طوفان مهردادیان در تماشاخانه «پرزنتیشن هاوس» ونکوور روی صحنه برد.

در همین راستا گروه «واچیک» پنجشنبه ۲۵ آبان (شانزدهم نوامبر) اپیزود دومِ سه گانه نمایش عروسکی بهرام بیضایی با عنوان «غروب در دیار غریب» را در «پال استودیوی» ونکوور در قالب ۲ اجرا به صحنه می برد.

این گروه با همراهی هنرمندان و بازیگرانِ ایرانی شهر ونکوور، تصمیم گرفت که تمامی عوایدِ حاصل از نمایش را برای کمک به زلزله زدگانِ استانِ کرمانشاه اختصاص دهد.

«غروب در دیار غریب» به کارگردانی طوفان مهردادیان در ساعتِ ١٩٣٠ به وقت ونکوور اجرا می شود و در این نمایش ماهان آل داوود، محمدرضا بهار، رضا راد، الناز رضایی، مهسا قراگزلو، ایمان کربلائیان، ارمغان کشمیری، پریا نظری، ترکان واحدی رجبی، محمد ضیا یزدانی و آرزو خسروی حضور دارند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »