«آسانسور» به معضلات اجتماعی می‌پردازد/ نگارش اولین فیلمنامه بلند

به گزارش هنردستان: فیلم کوتاه «آسانسور» که به معضلات اجتماعی می پردازد توسط عادل معصومیان ساخته شد.

عادل معصومیان کارگردان عرصه فیلم کوتاه درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلمبرداری یک فیلم کوتاه ۱۲ دقیقه ای با عنوان «آسانسور» را به پایان رساندم که یکی از معضلات اجتماعی را در شهر تهران به تصویر می کشد.

وی با اشاره به دلایل ساخت این فیلم کوتاه عنوان کرد: برخی از افرادی که در سینما به عنوان دستیار کارگردان فعالیت می‌کنند پس از چندین سال کار در این حرفه، دوست دارند کارگردان شوند و برخی نیز به کار تولید می پردازند و من از آن دسته از افرادی بودم که به سمت کارگردانی رفتم و این فیلم کوتاه را ساختم.

معصومیان بیان کرد: ساخت «آسانسور» برای من تجربه خوبی بود زیرا با عوامل حرفه ای این اثر  رابطه دوستانه ای داشتیم و اتفاقات خوبی در طول فیلم رخ داد.

این کارگردان در پایان با اشاره به دیگر فعالیت هایش اظهار کرد: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه اولین فیلم بلند سینمایی خود هستم که آن هم درباره معضلات اجتماعی است و اگر شرایط فراهم شود این فیلم را سال آینده کلید می زنم.

سام قریبیان، مینا ساداتی، شبنم قلی خانی، پیمان ناجی، سعید سیری، نیما راد و گلاره چالوسی در «آسانسور» به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلمنامه «آسانسور» توسط پیمان ناجی نوشته شده و
مهدی رجبی تهیه‌کننده اثر است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «شاید اولین تجربه ای که مسیر زندگیتو عوض کنه…»

دیگر عوامل اصلی این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: ابراهیم اشرفی، تدوین: بهرام دهقانی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: مرتضی کهزادی، طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: عادل معصومیان، صداگذار: علیرضا علویان، موسیقی: پیام آزادی، مشاور کارگردان: سیدجمال سیدحاتمی، منشی صحنه: محسن بهاری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: سعید سیری، عکاس: علی حمیدنژاد، مدیر تولید: روح الله رهبری، دستیار دوم کارگردان: علی شفیعی، فیلم پشت صحنه: سحر پرتوی کیان و موسیقی: پیام آزادی.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »