جان تورتورو و جولین مور در «گلوریا» جلوی دوربین می‌روند

به گزارش هنردستان: جان تورتورو، مایکل کرا، برد گارت، هالند تیلور و کارن پیستوریوس بازیگر تازه‌کار به جولین مور در فیلم «گلوریا» ملحق شدند.

فیلم «گلوریا» محصول ۲۰۱۳ ساخته سباستین للیو که با تحسین منتقدان روبه رو شده بود، بازسازی می شود.

این داستان با تمرکز بر شخصیتی به نام گلوریا با بازی جولین مور جلو می‌رود. او زنی در دهه ۱۹۵۰ است، تنها زندگی می‌کند اما زندگی خوبی دارد. همه این استقلال وقتی تغییر می‌کند که او با آرنولد با بازی تورتورو آشنا می‌شود. گلوریا در این رابطه بین امید و ناامیدی در نوسان است و همه چیز خودش را در گروی فرد جدید زندگی‌اش گذاشته است اما سرانجام می‌بیند همه این فشارها او را موفق‌تر از همیشه کرده است.

این فیلم را خود للیو دوباره کارگردانی می‌کند و نسخه اقتباسی آن را برای فیلم جدید نیز نوشته است.

خوان لارین که فیلم اصلی را تولید کرده بود، تهیه کننده فیلم جدید هم هست. پابلو لارین کارگردان شیلیایی از دیگر تهیه‌کنندگان فیلم است. جولین مور نیز در گروه تهیه کنندگان فیلم جای دارد.

فیلم اصلی «گلوریا» به زبان اسپانیایی ساخته شده بود و محصول شیلی-اسپانیا بود. این فیلم در بخش رقابتی شصت و سومین دوره برلیناله حضور داشت و پائولینا گراسیا بازیگر فیلم برنده جایزه خرس نقره‌ای برای بهترین بازیگر زن شد. این فیلم به عنوان نماینده شیلی برای اسکار خارجی زبان هشتاد و ششمین دوره اسکار نیز معرفی شده بود، اما به فهرست نامزدها راه نیافت. «گلوریا» به عنوان بهترین فیلم ایبرو-آمریکایی یک جایزه پلاتینو دریافت کرد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »