جدیدترین پوستر «برگ جان» رونمایی شد

به گزارش هنردستان: جدیدترین پوستر فیلم سینمایی «برگ جان» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی ابراهیم مختاری برای اکران در گروه سینماهای «هنر و تجربه» رونمایی شد.

جدیدترین پوستر فیلم سینمایی «برگ جان»به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی ابراهیم مختاری که هم اکنون در گروه سینماهای «هنر و تجربه» در کشور روی پرده است، توسط امید بلاغتی طراحی و به عوامل این فیلم اهدا شده است.

اکران فیلم سینمایی «برگ جان» دومین ساخته بلند داستانی ابراهیم مختاری فردا ۲۹ آبان ساعت ۲۰:۳۰ در سینما فرهنگ در تهران، در ساعت ۱۸ پردیس سینمایی کورش در تهران، ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی هویزه در مشهد و  ساعت ۲۱ در سینما سوره اصفهان به نمایش در می‌آید.

این فیلم همچنین ساعت ۲۰ روز سه‌شنبه ۳۰ آبان در پردیس سینمایی کورش در تهران، ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۱ آذر در سینما فرهنگ و ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی کورش در تهران، ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی گلستان در شیراز و ساعت ۱۵ در هنر و تجربه بابل روی پرده می‌رود.

«برگ جان» ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۲ آذر در تماشاخانه پارس در کرمان و همچنین ساعت ۲۱ روز جمعه ۳ آذر در موزه سینما در تهران، ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی هویزه در مشهد و همچنین ساعت ۱۵ در سینما سوره اصفهان به نمایش در خواهد آمد

امتیاز دهید